Puchar Świata w Skokach Narciarskich

Puchar Świata w Skokach Narciarskich

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na Puchar Świata w Skokach Narciarskich do Zakopanego - kibicuj naszym skoczkom na żywo!

 

Bilety na PŚ w Skokach Narciarskich są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Skoki narciarskie Zakopane 2023 program i bilety

13.01.2023, piątek

 • 15:30 Oficjalny trening HS-140 (2 serie) 
 • 18:00 Seria kwalifikacyjna

14.01.2023, sobota

 • 15:00 Seria próbna 
 • 16:00 Drużynowy konkurs skoków Puchar Świata  

15.01.2023, niedziela

 • 15:00 Seria próbna
 • 16:00 Indywidualny konkurs skoków Puchar Świata HS-140 

Bilety

 • Limit biletów na użytkownika: 10 szt.
 • Bilety personalizowane - koszt zmiany danych na bilecie: 20 PLN, samodzielna zmiana dostępna na Zmiana danych na biletach
 • Każdy uczestnik niezależnie od wieku musi posiadać bilet.
 • Sektor Premium: w cenie biletu miejsce siedzące, catering w Pawilonie.
 • Bilety w cenie: kwalifikacje 13.01.2023 - 100 PLN; dni konkursowe 14 i 15.01.2023 - od 200 PLN.

Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet i mężczyzn 2022/23

W pierwszy weekend listopada startuje Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet i mężczyzn. W sezonie 2022/2023 nasz kraj dwukrotnie będzie organizatorem zawodów najwyższej rangi. Inauguracja sezonu zimowego odbędzie się w Wiśle, gdzie na Skoczni im. Adama Małysza o pucharowe punkty w dwóch konkursach indywidualnych powalczą zarówno panie, jak i panowie. Zakopane będzie gościło najlepszych na świecie skoczków narciarskich tradycyjnie w styczniu. W trzeci weekend stycznia na Wielkiej Krokwi rozegrany zostanie konkursy indywidualny oraz drużynowy.


Zawody Pucharu Świata w Polsce cieszą się wielką popularnością nie tylko wśród kibiców, ale również wśród czołowych zawodników tej dyscypliny, którzy z wielką przyjemność przyjeżdżają do Polski, aby rywalizować w zawodach najwyższej rangi. Atmosfera podczas konkursów w naszym kraju jest naprawdę wyjątkowa, dzięki najlepszym polskim kibicom, którzy zawsze wspaniale dopingują biało-czerwonych.

Puchar Świata w Zakopanem 

 • Regulamin Organizatora określający zasady zakupu biletu i uczestnictwa w imprezie organizowanej przez Tatrzański
  Związek Narciarski w Zakopanem dostępny TUTAJ.
 • Regulamin Imprezy dostępny TUTAJ.

Puchar Świata w Zakopanem jest marką samą w sobie. Zawody na Wielkiej Krokwi od wielu lat są jedną z najważniejszych imprez sportowych w naszym kraju i nieprzerwalnie od 2002 roku odbywają się w zimowej stolicy Polski. Konkursy Pucharu Świata w Zakopanem corocznie gromadzą wokół skoczni tłumy kibiców, którzy znakomicie dopingują najlepszych na świecie skoczków narciarskich i tworzą wspaniałą atmosferę przez cały weekend w biało-czerwonej krainie czarów.

 

Od 21 lat konkursy w Zakopanem są stałym punktem w kalendarzu Pucharu Świata i w walce o Kryształową Kulę. Zdecydowanie są to jedne z najlepszych w sezonie zimowym zawodów. Puchar Świata na Wielkiej Krokwi zawsze cieszy się wielką popularnością nie tylko wśród kibiców, ale również wśród czołowych zawodników tej dyscypliny, którzy z wielką przyjemność przyjeżdżają do Polski, aby rywalizować w Zakopanem.

 

Tej zimy konkursy Pucharu Świata w Zakopanem odbędą się w trzeci weekend stycznia. Tradycyjnie na Wielkiej Krokwi najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy powalczą w zawodach drużynowych i indywidualnych. Zmagania o punkty poprzedzą kwalifikacje, które odbędą się w piątek, 13 stycznia 2023 roku. Jak zwykle o dobrą zabawę na Wielkiej Krokwi zadba niezastąpiony Crowd Supporters.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Puchar Świata w Skokach Narciarskich
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Puchar Świata w Skokach Narciarskich BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/