Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Sport Fitness I Taniec Konwencja Fitness EU4YA by tiguar

Konwencja Fitness EU4YA by tiguar

Organizator: ekspertfitness.com Piotr Ośródka

Konwencja Fitness EU4YA by tiguarO wydarzeniu

O wydarzeniu

EU4YA by tiguar, to największa konwencja edukacyjna fitness w Europie centralnej. Jest to także wielkie święto naszej branży i okazja do uczestniczenia w treningach, warsztatach i wykładach prowadzonych przez najlepszych trenerów i prezenterów z polski i zagranicy. Konwencja Fitness EU4YA by tiguar bilety już w sprzedaży.

Konwencja Fitness EU4YA by tiguar Łódź 2023

Uczestnicząc w dwudniowej Konwencji masz możliwość skorzystania z ponad 90 różnych treningów, wykładów i warsztatów odbywających się na 7 strefach treningowych! Co ważne, możesz swobodnie przemieszczać się pomiędzy wszystkimi strefami, samodzielnie decydując w których aktywnościach chcesz wziąć udział.

 

W programie znajdziesz różnorodne treningi (choreograficzne, funkcjonalne, mobility, AnimalFlow, Body & Mind)oraz warsztaty i wykłady związane m.in. z dietetyką, obszarami pracy trenerów personalnych, planami treningowymi, prawidłową techniką ćwiczeń oraz zdrowiem. Zajęcia poprowadzą najlepsi trenerzy z Polski i ze świata, reprezentujący renomowane instytucje szkoleniowe oraz firmy o wieloletnim doświadczeniu. 

 

W trakcie wykładów i warsztatów wyjątkowo dużo uwagi poświęcone jest zagadnieniom związanym z treningiem personalny oraz medycznym. W ten sposób uczestnicy Euforii otrzymują możliwość pozyskania wiedzy, której zgromadzenie wymagałoby udziału w licznych szkoleniach.

 

Kupując bilet na EU4YA by tiguar otrzymujesz również wstęp na Maraton Fitness EU4YA, Strefę EXPO oraz After Party!

  • MARATON FITNESS EU4YA, to 4 treningi z gwiazdami, panel dyskusyjny z influencerami oraz mnóstwo pozytywnych emocji! Treningi poprowadzą: Qczaj, Tony Stone, Fit by Agata oraz Marta Gorąca!
  • After Party, to sobotnia impreza w klubie Brodway18 w Łodzi w której wezmą udział uczestnicy oraz trenerzy biorący udział w EU4YA by tiguar.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też