Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci IMPERIAL LVIV BALLET - Dziadek do Orzechów/Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

IMPERIAL LVIV BALLET - Dziadek do Orzechów/Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Organizator: AGENCJA ATYSTYCZNA PERGALA / AVIP GROUP

Opis

Opis

Zapraszamy wszystkich najmłodszych wraz z całymi rodzinami na balet Dziadek do Orzechów oraz balet Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w wykonaniu niesamowitego Imperial Lviv Ballet - bilety już dostępne. Balet Dziadek do Orzechów  oraz Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków będzie można zobaczyć podczas trasy w kilku miastach!

Przedstawienia Imperial Lviv Ballet to klasyczne widowiska baletowe, oparte na technikach klasycznej choreografii, wzbogacanej technikami cyfrowymi - a to właśnie wszystko dzięki grupie Imperial Lviv Ballet.
Perfekcja zespołu pozwoliła na stworzenie narracji tego wielkiego dzieła widowiskowym oraz wirtuozowskim. Bajka Dziadek do Orzechów to opowieść o przygotowaniach do bożonarodzeniowego przyjęcia oraz historia o niechcianym prezencie przyjętym tylko przez najmłodszą Klarę - tak w wielkim skrócie można streścić ten balet.

Balet Dziadek do Orzechów to opowieść o uczuciach o emocjach, bogactwo scenografii oraz niesamowite kostiumy - zapraszamy na widowisko rodzinne. Dziadka do Orzechów  - bilety dostępne!

A kto z nas nie zna bajki o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach? Balet w wykonaniu Imperial Lviv Ballet to opowieść o pięknej dziewczynie, nazwanej Śnieżka, dzięki jej jasnej cerze i ciemnych włosach oraz oczach niebieskich jak heban i ustach czerwonych jak krew. Niestety jej macosze bardzo jej przeszkadzała taka piękność w królestwie. Resztę będzie można zobaczyć podczas baletu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków - bilety już dostępne!

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn