Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci Koncert Disney Księżniczki

Koncert Disney Księżniczki

11-18.06.2023 Hala Stulecia , ERGO ARENA

Organizator: Follow The Step

od 119,00 zł
BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Wrocław

niedziela
11.06.2023
12:00

Disney Księżniczki Koncert

Wrocław, Hala Stulecia
niedziela
11.06.2023
17:00

Disney Księżniczki Koncert

Wrocław, Hala Stulecia

Gdańsk

niedziela
18.06.2023
12:00

Disney Księżniczki Koncert

Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA
niedziela
18.06.2023
17:00

Disney Księżniczki Koncert

Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA

O wydarzeniu

Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo! Rusza seria koncertów w największych miastach w Polsce. Już w maju i czerwcu podczas niezapomnianych wieczorów usłyszymy na żywo najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya - bilety już w sprzedaży!

Trasa Disney Księżniczki 2023

Historie Księżniczek i Królowych Disneya oczarowują i inspirują kolejne pokolenia. Uczą nas dostrzegać ukryte głęboko dobro, z odwagą odkrywać nowe światy i przekonują, że mamy tę moc. Nieodłączną częścią tych opowieści są wielkie, muzyczne przeboje. 

Na jednej scenie wybrzmią utwory z klasycznych animacji i najnowszych przebojów kinowych, m.in. z obu części Krainy lodu, Vaiany: Skarbu oceanu, Pocahontas, Zaplątanych, Aladyna, Mulan czy Małej syrenki. To wyjątkowe widowisko ubarwią materiały filmowe na wielkim ekranie. 

Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych. 

Koncerty zbiegają się w czasie z Wielkim Świętem Księżniczek, akcji Disneya na cześć bohaterek, które wypełniają nasz świat odwagą i dobrocią. Na cześć każdej Vaiany, która odważy się wypłynąć poza rafę, każdej wytrwałej Tiany, każdej walecznej Meridy, każdej szlachetnej Belli i każdej troskliwej Śnieżki. Na cześć każdej Elsy i Anny, Królowych które wyznaczają szlak kierując się sercem. Dołącz do nas i stań się częścią tej przygody.

 

Obsada: 

  • Warszawa (27.05):  Justyna Bojczuk , Zofia Nowakowska, Paulina Grochowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin "Sosna" Sosiński
  • Warszawa (28.05): Sara James, Zofia Nowakowska, Paulina Grochowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin "Sosna" Sosiński
  • Wrocław: Sara James, Sylwia Przetak, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska , Maciej Pawlak, Marcin "Sosna" Sosiński
  • Gdańsk: Justyna Bojczuk, Sylwia Przetak, Zofia Nowakowska, Paulina Grochowska, Maciej Pawlak, Marcin "Sosna” Sosiński
Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn