Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Angry Birds On Ice

Organizator: Comunique s.r.o.

Angry Birds On IceO wydarzeniu

O wydarzeniu

Angry Birds On Ice - takiego widowiska jeszcze nie było! Po olbrzymim sukcesie rewii na lodzie „Masza i niedźwiedź”, słowacka agentura Comunique prezentuje swoją oryginalną produkcję, nową rewię na lodzie, która znów oczaruje widzów. Angry Birds On Ice bilety już w sprzedaży!

Angry Birds On Ice bilety

Kup wcześniej, zapłać mniej - ceny biletów są dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów!

 

  • Dzieci do 2 roku życia: darmowy wstęp bez prawa do oddzielnego miejsca siedzącego
  • Bilety VIP: zapewniają unikatowe wrażenia dzięki regularnej interakcji widzów z artystami w trakcie przedstawienia
  • Pakiet 3+1 - kup 4 bilety, zapłać jak za 3! 

Aby kupić bilety w pakiecie "3+1" należy wybrać pojedynczy bilet na mapie obiektu i następnie wybrać w oknie dialogowym opcję "Pakiet 3+1". Wejście z biletem "Pakiet 3+1" wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły do hali w tym samym momencie. Pakiety obowiązują tylko na druga i trzecią kategorię cenową

Angry Birds On Ice w Polsce

Zróbmy wszystko, abyśmy mogli obejrzeć odgrywające się na lodzie przygody „rozgniewanych ptaków”, które dosłownie zębami i pazurami bronić będą swoich jajek przed złośliwymi prosiętami, na czele których stanął król Leonard. Obejmujące wiele gatunków dzieło, łączące jazdę na łyżwach, akrobatykę, parkour, slack-line, żonglerkę i inne style sztuki, zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach, lecz również na ich rodzicach oraz wszystkich miłośnikach klasycznych gier telefonii komórkowej typu Angry Birds.

Wszyscy widzowie będą mogli podziwiać mistrzostwo artystów: niezapomnianego rozgniewanego Reda, popędliwego Chucka oraz uwielbiającego wybuchy wiercipiętę Bombę. Nie sposób będzie nie zauważyć wspaniałych popisów akrobatycznych prosiąt.

 

Scenariusz i reżyserię napisał i stworzył Juraj Benčík - reżyser, aktor, mim i pedagog, przez 3 lata występujący w znanym na całym świecie Cirque du Soleil. Autorem scenografii jest profesor Jozef Ciller - pedagog Akademii Sztuk Pięknych, renomowany scenograf, znany także poza granicami Słowacji. Całość wyśmienicie uzupełnia fantastyczna muzyka, którą skomponował Oskar Rózsa do słów Štefana Benčíka. Rewię Angry Birds On Ice swoim doświadczeniem uświetniła Renata Aleksander - słowacko-czeska łyżwiarka figurowa, która przez dziesięć lat występowała w światowej sławy rewii Holiday On Ice.

 

Widowisko, które jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku, może się pochwalić unikalną sceną obrotową (360-stopniową), nie mającą na świecie konkurencji.

 

Dialogi są w języku polskim.

O grze Angry Birds

Angry Birds to cyfrowy fenomen XXI wieku. Gra Angry Birds przeznaczona pierwotnie do telefonii komórkowej dostała się następnie do smartfonów, stając się w 97% najbardziej spontanicznie rozpoznawaną marką na świecie. Począwszy od roku 2009 grę Angry Birds ściągnięto w ponad 4,4 miliarda przypadkach. Agencja Comunique jest jedyną firmą z siedzibą w Słowacji, która może poszczycić się partnerstwem z fińskim studio Rovio, właścicielem marki.

Angry Birds On Ice terminy

 

Rewia na lodzie Angry Birds On Ice trasa 2020 bilety już dostępne!

Podobne wydarzenia

Zobacz też