Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Cudowna lampa Aladyna

Organizator: Teatr Capitol

Cudowna lampa AladynaO wydarzeniu

O wydarzeniu

SERCE DLA UKRAINY Teatr Capitol przekaże 5 zł z każdego sprzedanego biletu na działania Fundacji Dziedzictwo Kresowe. 

 

Zapraszamy na spektakl Cudowna Lampa Aladyna w Teatrze Capitol. Cudowna Lampa Aladyna bilety na spektakl w sprzedaży!

Zasady bezpieczeństwa 

W celu ochrony zdrowia wszystkich uczestników spektaklu bardzo prosimy aby przed przyjściem do Teatru Capitol zapoznać się z obowiązującym regulaminem.

O spektaklu Cudowna lampa Aladyna 

Cudowna Lampa Aladyna to historia, którą zna każdy z nas. Opowieść o zaczarowanej lampie, z ukrytym w niej Dżinem, który spełnia wszystkie życzenia. Jedna z najbardziej znanych baśni z Księgi Tysiąca i Jednej Nocy, uzupełniona jedną z Klechd sezamowych Bolesława Leśmiana - przepełniona magią i tajemnicą.

 

Spektakl opowiada przygody młodego Aladyna i Czarnoksiężnika Roeoendera. Czarnoksiężnik pragnie za wszelką cenę dostać się do jaskini pełnej skarbów i zdobyć wyjątkową lampę. Jednak dostęp do tej kryjówki ma jedynie Aladyn. Czarodziej postanawia więc odnaleźć młodzieńca i podstępem nakłonić go do wejścia do skarbca. I gdy magiczny przedmiot ze spełniającym życzenia duchem jest już na wyciągnięcie ręki Roeoendera, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. W czyje ręce trafi dająca władzę niezwykła lampa? Jak potoczą się losy perskiego chłopca? Czy spełnienie wszystkich życzeń może zagwarantować szczęście?

 

W ten wyjątkowy, magiczny i baśniowy świat wprowadzą widzów zapierające dech w piersiach, nowoczesne projekcje multimedialne.

 

  • Adaptacja i reżyseria: Tomasz Gawron

  • Kostiumy i scenografia: Jan Kozikowski

  • Muzyka: Igor Przebindowski

  • Teksty piosenek: Karolina Słyk

Wiek: od 5 lat

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też