Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

ARISE TOUR

Organizator: Target Sound Sp. z o.o. Sp. k.

ARISE TOURO wydarzeniu

O wydarzeniu

Tego jeszcze nie było! HILLSONG LONDON I NIEMAGOTU razem na scenie! Uwaga! Nadciąga powstanie! Tym razem nie chodzi jednak o walkę narodowo-wyzwoleńczą, ale o realizację biblijnego wezwania: "Powstań! Świeć, bo przyszło twe światło" (Iz 60, 1-3).  Na scenie ramię w ramię staną obok siebie dwie znakomite ekipy: Hillsong London Worship i NiemaGotu i zgodnie ogłoszą: "Chwała Pańska rozbłyska nad tobą". Bilety już w sprzedaży.

Spotkanie dla liderow uwielbienia z pastorem Jay Cook

Wyjątkowe spotkanie dla autorów piosenek, muzyków oraz liderów uwielbienia Jay Cook – główny lider uwielbienia zespołu i Pastor Hillsong London Worship

Poprzez spotkanie i kontakt z międzynarodowymi liderami uwielbienia możemy wzajemnie się inspirować i uczyć się od siebie. Przekaż tą wiadomość dalej, do osób z którymi współpracujesz lub którym mogą być one pomocne. To nie jest spotkanie typu Meet & Greet. To miejsce spotkania, inspiracji i rozwoju liderów uwielbienia.

 

WAŻNE:

  • Ilość miejsc jest ograniczona. Nie czekaj do ostatniej chwili z zakupem symbolicznej wejściówki (5,50 złotych).
  • Wejściówka na spotkanie jest ważna wraz z biletem na koncert Arise - Hillsong London & niemaGOtu.

 

Harmonogram spotkania:

  • GLIWICE: Spotkanie rozpoczyna się o godz 17.00 / Wejście C - od godz. 16.30 
  • WROCŁAW: Spotkanie rozpoczyna się o godz 17.00 / Wejście nr.1 - od godz. 16.30 
  • GDYNIA: Spotkanie rozpoczyna się o godz 17.00 / Wejście nr.1 - od godz. 16.30 

"Arise Poland Tour 2024" informacje o koncertach

"Arise Poland Tour 2024" to wspólna trasa dwóch niezwykle popularnych zespołów, które swymi piosenkami opowiadają o miłości nie z tej ziemi. Na początku marca 2024 grupy ruszą w trasę po Polsce. Zagrają w Gliwicach (6.03 Arena Gliwice), we Wrocławiu (7.03 Hala Orbita) i w Gdyni (8.03 Polsat Plus Arena). Jednego możemy być pewni: ze sceny popłynie pełne ognia, znakomicie zagrane i zaaranżowane uwielbienie, a muzycy, których prawdziwą pasją jest oddawanie czci Najwyższemu odkryją największą tajemnicę świata: "nie ma Go tu, zmartwychwstał!". 

To będą koncerty pełne światła. "Chcemy nieść nadzieję w tych trudnych i mrocznych czasach, zapalić światło tam, gdzie panuje beznadzieja. I pokazać, zwłaszcza młodym, często zagubionym, zapatrzonym w ekran komórki, że jest Ktoś, kto zna ich na wylot i kocha bez granic" – opowiadają organizatorzy z fundacji 1On.

Trasa rozpocznie się w Gliwicach, które w 2023 roku gościły na znakomitych koncertach Michaela W. Smitha, Hillsong United i Kari Jobe.

 

O wykonawcach:

NIEMAGOTU mogło być zespołem jednej piosenki. I tak zapamiętano by ten utwór, bo stał się rozpoznawalnym na całym świecie hymnem organizowanych nad Wisłą Światowych Dni Młodzieży. Na szczęście kolejne płyty pokazały, jaki potencjał drzemie w tej ekipie. Zespół z Krakowa nie stosuje zasady Ctrl+C, Ctrl+V: nie kopiuje, nie powiela, nie małpuje starych patentów. Mówi swoim własnym językiem, a jego piosenki momentalnie wpadają w ucho i długo z niego nie wypadają. 

Zespół w którym "pierwsze skrzypce" grają: Kuba Blycharz (świetny kompozytor i tekściarz) i obdarzona poruszającym, rozpoznawalnym na kilometr głosem Ola Maciejewska swymi koncertami zachwycili publikę i sprawili, że ich występy cieszą się ogromną popularnością. 

 

HILLSONG LONDON WORSHIP grali na całym świecie. To kolektyw muzyków i piosenkarzy ze stolicy Wielkiej Brytanii, którzy od niemal dwóch dekad animują koncerty chwały podczas nabożeństw w całej Europie. Zaskakują nowoczesnymi aranżacjami, profesjonalizmem i ogromną pasją głoszenia Dobrej Nowiny z którą docierają nawet na Bliski Wschód, do Indii i Afryki.

Parking PreZero Areny Gliwice

Bilet na parking uprawnia do jednokrotnego wjazdu na parking PreZero Areny Gliwice. Bilet należy okazać na żądanie uprawnionego pracownika służb parkingowych. Sugerujemy wcześniejsze przybycie na parking, fakt posiadania biletu nie powoduje uniknięcia trudności w dotarciu na parking w przypadku wystąpienia utrudnień na drogach dojazdowych do obiektu.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też