AMY: Back to Black - urodziny Amy Winehouse

AMY: Back to Black - urodziny Amy Winehouse

Koncertowe urodziny Amy Winehouse we Wrocławiu! Miłośników twórczości artystki zapraszamy 15 września do Sali Gotyckiej we wrocławskim Starym Klasztorze na specjalny koncert z okazji urodzin piosenkarki, które przypadają dzień wcześniej. Bilety na koncert już w sprzedaży.

AMY - Back to Black informacje o koncercie

W programie "AMY - Back to Black" usłyszymy znaną z telewizyjnego programu "The Voice of Poland", wokalistkę Natalię Podwin, której towarzyszyć będzie zespół znakomitych wrocławskich muzyków. Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno największe hity, takie jak "Rehab" , "Valerie" czy "Back to black", jak i inne utwory z repertuaru Amy Winehouse.

 

Amy Winehouse, brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, tworzyła muzykę z pogranicza soulu, jazzu i rhythm and blues. Obdarzona nieprzeciętnym głosem artystka zostanie zapamiętana jako wielka. Projekt "AMY - Back to Black" tworzą wrocławscy muzycy w składzie:

 

  • Natalia Podwin - wokal
  • Nikola Warda - chórki
  • Ola Turoń - chórki
  • Maciek Rosiak - saksofon
  • Maksymilian Madeła - trąbka
  • Bartek Domagała - gitara
  • Teodor Górka - piano
  • Michał Kotowicz - bas
  • Paweł Ostrowski - perkusja

Natalia Podwin śpiewa od wielu lat, zarówno w zespołach muzycznych, jak i w projektach solowych.  Artystka inspiruje się wieloma stylami muzycznymi, choć najbliższe jej sercu są soul oraz R&B. Jej barwa głosu zachwyciła jurorów telewizyjnego programu The Voice of Poland V. Znakomite wykonanie utworu "Bust Your Window" Jazmine Sullivan zapewniło Natalii miejsce w odcinkach na żywo, gdzie swoje umiejętności szlifowała pod okiem trenerów - Tomsona i Barona.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

AMY: Back to Black - urodziny Amy Winehouse
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/