Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Celtic Woman

Organizator: Prestige MJM

Celtic WomanO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

NIEZBĘDNIK KONCERTOWY Zapoznaj się z najbardziej istotnymi informacjami praktyczno-organizacyjnymi związanymi z koncertami Celtic Woman w Polsce - niezbędnik informacyjny dostępny TUTAJ!

Celtic Woman timing koncertów*

  • Otwarcie drzwi: 19:00
  • Koncert: 20:00

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje artysta oraz jego management).

 

Celtic Woman po raz pierwszy zagra w Polsce w ramach trasy koncertowej „Ancient Land”. Koncertowi utrzymanemu w irlandzkich tonacjach towarzyszyć będzie spektakularna oprawa wizualna. Celtic Woman bilety na koncerty w Zabrzu oraz Poznaniu już w sprzedaży.

Celtic Woman koncerty

Celtic Woman potrafi olśnić nie tylko muzyką, ale też urodą! Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zaczarują publiczność w Poznaniu i Zabrzu. Zabiorą ją w najpiękniejsze rejony Irlandii! Koncerty na żywo tej pięknej czwórki są połączeniem irlandzkiej muzyki oraz współczesnego ducha wysp. Grupa prezentuje irlandzkie klasyki, współczesne utwory, znane światowe hity, a także poruszającą do łez muzykę folkową. Celtic Woman w cudowny sposób promuje dziedzictwo muzyczne i kulturalne Zielonej Wyspy.

 

Celtic Woman są połączeniem wyjątkowego talentu  z epicką produkcją sceniczną. Ma to na celu zobrazować wyjątkowość chwili. Z artystkami na scenie wystąpią też tancerze, muzycy grający na dudach i innych tradycyjnych instrumentach celtyckich. Grupa ma w swoim dorobku występy w 23 krajach na 6 kontynentach i zagrała łącznie dla blisko pięciu milionów fanów! Celtic Woman sprzedało też ponad 10 milionów płyt.

 

Nazwa Celtic Woman reprezentuje esencję celtyckiej twórczości. Grupa zadebiutowała koncertem w dublińskim Helix Center, który natychmiast się wyprzedał i emitowany był w amerykańskiej telewizji na początku 2005 roku.

Celtic Woman dyskografia

Zaraz po tym, debiutancki krążek zespołu uplasował się na pierwszym miejscu na liście Billboard's World Music Chart, by potem – co niespotykane - zajmować wspomnianą pozycję przez następne...osiemdziesiąt jeden tygodni! Kolejna płyta z 2006 roku „A Christmas Celebration”, tylko umocnił ich pozycje na listach przebojów.

 

Występ Celtic Woman początkowo miał być jedynie jednorazowym wydarzeniem. Jednak muzyka tak przypadła do gustu publiczności, że grupa natychmiast wyjechała w swoją pierwszą trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu zespół utrzymuje silną pozycję nie tylko w amerykańskiej telewizji publicznej, ale na całym świecie i każdego dnia zjednuje sobie sympatię i uznanie nowych miłośników celtyckiej muzyki.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też