Noc nad Brzeźnicą: C-BooL, Skytech

Noc nad Brzeźnicą: C-BooL, Skytech

Już 19 czerwca podczas „Nocy nad Brzeźnicą” wystąpi dla Was dwóch czołowych Dj’ów i producentów muzyki klubowej w Polsce - C-BooL oraz Skytech. Noc nad Brzeźnicą bilety już w sprzedaży.

Noc nad Brzeźnicą bilety

  • Osoby niepełnosprawne - wstęp wolny
  • Dzieci do lat 10 - wstęp wolny

Noc nad Brzeźnicą artyści - C-Bool, Skytech

Znany wszystkim doskonale z wielu radiowych hitów C-BooL, autor między innymi takich klasyków jak Never Go Away, Magic Symphony, Dj Is Your Second Name czy Wonderland, legendarnego Would You Feel oraz najnowszego nagrania Golden Rules, które powoli zaczyna podbijać listy przebojów w tym roku, zaprezentuje mieszankę swoich hitów oraz świetnie wyselekcjonowanej klubowej muzy.

 

Swoim energetycznym setem publiczność rozgrzeje także uczestnik wielkich klubowych festiwali, znany z klubowych hitów takich jak Tiger, Kundalini czy La La Love z C-BooL’em. - Skytech. Nie zabraknie również remixu Invisible Dress dla Sanah w wykonaniu Skytecha, który podbił tegoroczne radiowe listy przebojów. 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Noc nad Brzeźnicą: C-BooL, Skytech
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/