Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Koncerty Elektro i Techno Before Tauron Nowa Muzyka: Sid Le Rock & Mr. Lex

Before Tauron Nowa Muzyka: Sid Le Rock & Mr. Lex

Organizator: MoreMusic AGENCY

Before Tauron Nowa Muzyka: Sid Le Rock & Mr. LexO wydarzeniu

O wydarzeniu

Już 24 lutego zapraszamy na mocną rozgrzewkę przed nadchodzącym festiwalem Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024! W Hipnozie zagra prawdziwy mistrz parkietowego czarodziejstwa, czyli Sid Le Rock. W zimną, lutową noc parkiet rozgrzeje także Mr. Lex, czyli krajowy spec od brzmień do bujania i tupania nóżką. To pierwsze z serii wydarzeń Before Tauron Nowa Muzyka, które umilą oczekiwanie na czerwcową 19. edycję imprezy! Before Tauron Nowa Muzyka bilety już w sprzedaży.

Sid Le Rock

Kanadyjski artysta w trakcie 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że potrafi rozkręcić imprezę pod każdą szerokością geograficzną. To jeden z ulubionych hipnozowych gości, który nigdy nas (i Was) nie zawiódł. Sid Le Rock za każdym razem zaskakuje świeżością i umiejętnością budowania klimatu. To artysta, którego nie da się zamknąć w jednej szufladce.

Jeden z pseudonimów kanadyjskiego artysty Sidneya Sheldona Thompsona, znanego także jako Pan/Tone. Pod różnymi pseudonimami opublikował łącznie dwanaście albumów studyjnych oraz kilkadziesiąt singli i EP. Imponującą dyskografię ciężko zaszufladkować, bo Sid porusza się w nieokiełznanej przestrzeni między synthpopem, techno, electro, house i innymi gatunkami elektroniki. Jego utwory wzbogaca ekspresja emocji poprzez unikalny wokal artysty. Wydawał dla takich wytwórni, jak Beachcoma, My Favourite Robot, Kompakt, Shitkatapult, Mute Records i wiele innych. W 2022 roku opublikował swój ostatni jak dotąd album „Invisible Nation”, na którym eksploruje swoje korzenie wiodące do rdzennych mieszkańców Kanady. Odkrywa na nim tradycyjne, ceremonialne pejzaże dźwiękowe i przenosi je na parkiety klubów.

Mr. Lex

DJ, radiowiec, pasjonat muzyki. Wcześniej znany jako Lexus. Reprezentant kolektywu Beats Friendly. Najczęściej można go usłyszeć u boku Noviki w klubach w całym kraju oraz na najważniejszych festiwalach. Prowadzi autorską audycję w Czwórce - Pora Lexa. Jako DJ stara się kierować własnym gustem, a nie modą, mając na uwadze parkiet rozgrzany do czerwoności.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też