Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Klasyka Opera i Operetka Gala Operetkowo-Musicalowa Atmasfera Exclusive

Gala Operetkowo-Musicalowa Atmasfera Exclusive

Organizator: ATMA

Gala Operetkowo-Musicalowa Atmasfera ExclusiveO wydarzeniu

O wydarzeniu

Gala Operetkowo-Musicalowa Atmasfera w Warszawie

Gala Operetkowo-Musicalowa to unikatowe, pełne radości i wzruszeń spotkanie z piękną muzyką i utalentowanymi artystami Teatru Muzycznego Castello. Anna Pieszka i Tomasz Białek to jeden z nielicznych duetów, który z powodzeniem łączy umiejętności wokalne repertuaru operetkowego i rozrywkowego. Soliści prezentują najwyższy kunszt wokalny i aktorski. Oprócz pięknych kreacji i scenicznego wdzięku para dysponuje niesłychaną łatwością w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

 

Podczas Gali soliści wykonają najpiękniejsze utwory z popularnych musicali. Na tym jednak nie koniec, bowiem w programie nie zabraknie również arii i duetów operetkowych. Ze sceny popłyną dźwięki utworu Memory z musicalu Koty, z mocą zabrzmi Upiór w Operze, walczykowo rozbuja publiczność duet utworem W rytm Walczyka oraz Usta milczą, dusza śpiewa, a w szampański nastrój wprowadzi wszystkich słynny Czardasz Sylwii z operetki Księżniczka Czardasza.

 

W repertuarze znajdą się również uwielbiane i znane przez publiczność utwory takie jak: Brunetki, blondynki czy Przetańczyć całą noc. To zaledwie kilka tytułów, które zostaną zaprezentowane podczas Gali Operetkowo-Musicalowej.

 

Występ solistów Teatru Muzycznego Castello to gwarancja wyśmienitej zabawy, a atrakcyjna formuła przedstawienia muzycznego nie pozwoli widzowi pozostać obojętnym.

 

Koncert z wdziękiem i elegancją oraz dobrym humorem poprowadzi konferansjer, który znakomicie wprowadzi słuchaczy w klimat operetkowo-musicalowy.

 

Spektakl zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną

Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też