Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Video Game Symphony

Organizator: Alliance Art Sp. z o.o.

Video Game SymphonyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Z wielką przyjemnością przedstawiamy niezapomniany wieczór w świecie gier komputerowych - koncert Video Game Symphony! Ta wyjątkowa produkcja muzyczna, prezentowana przez Alliance Orchestra pod batutą Andreia Yakushau’a zespół rockowy oraz chór, przeniosą Cię w podróż przez niesamowite światy dźwiękowe ulubionych gier komputerowych. Przygotuj się na zapierające dech w piersiach melodie, które niosą za sobą niewiarygodną dynamikę, epickość i emocje. Video Game Symphony bilety już w sprzedaży.

Video Game Symphony program koncertu

W programie koncertu usłyszysz specjalnie stworzone symfoniczne aranżacje muzyki z niezwykle popularnych gier, które zapewnią Ci niezapomniane przeżycia. Dźwięki epickiej sagi "World of Warcraft" zabiorą Cię w świat Azeroth, gdzie spotkasz heroiczne melodie i pełne napięcia tematy. Czułeś kiedyś magię "TES: Skyrim"? Teraz będziesz miał okazję doświadczyć jej na żywo, podczas gdy orkiestra i chór ożywią te ikoniczne kompozycje.

Podczas koncertu będziesz mógł również cieszyć się znanymi utworami z takich gier jak "Dota 2", "World of Tanks", "Dark Souls" czy "Mortal Kombat". Energiczne rytmy i mocne akcenty przywołają uczucie przygody i adrenaliny, wypełniając salę niepowtarzalną energią.

Nie zabraknie również ścieżek dźwiękowych z takich tytułów jak "Assassin's Creed II", "Assassin's Creed III", "Metal Gear Solid 2", "Killzone 2", "Killzone 3", "Heroes of Might and Magic III", "Undertale", "Lineage II", "Civilization IV", "Overwatch" oraz naszego ulubionego "Witcher". Te kompozycje przeniosą Cię w różnorodne światy, gdzie emocje, napięcie i piękno muzyki splatają się w jedno niezapomniane doświadczenie.

Alliance Orchestra wraz z chórem i rockowym zespółem nie tylko perfekcyjnie oddadzą charakterystyczne dźwięki i motywy, ale również pozwolą Ci doświadczyć ich na zupełnie nowy sposób. Każdy dźwięk będzie starannie dobrany i zagrany z drajwem i energią, by w pełni oddać urok świata wirtualnej rozgrywki. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem gier komputerowych czy po prostu kochasz dobrą muzykę, Video Game Symphony zapewni Ci niezapomnianą przygodę dźwiękową.

Przygotuj się na wieczór pełen ekscytacji, wrażeń i nostalgii, bowiem dzięki niezwykłemu wykonaniu Alliance Orchestra pod batutą dyrygenta i autora aranżacji Andreia Yakushau’a doznasz magicznej atmosfery w Auditorium Maximum w Krakowie. Bądź tam i zanurz się w światy, które znasz i kochasz! 

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też