Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Dzień Kobiet w Sali Koncertowej Fryderyk

Dzień Kobiet w Sali Koncertowej Fryderyk

Organizator: Agencja Koncertowa PRESTO

Dzień Kobiet w Sali Koncertowej FryderykO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy do Sali Koncertowej Fryderyk na Koncerty przy Świecach z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Dla Pań i ich partnerów przygotowaliśmy trzy propozycje, które zainteresują wielbicieli muzyki klasycznej. Bilety na Dzień Kobiet w Sali Koncertowej Fryderyk już dostępne.

Dzień Kobiet w Sali Koncertowej Fryderyk 2024

W przepięknym wnętrzu Sali Koncertowej Fryderyk, oświetlonym jedynie blaskiem świec, posłuchamy kompozycji Fryderyka Chopina w wykonaniu niezwykłych artystów - wybitnych muzyków naszych czasów.

Koncerty są dwuczęściowymi recitalami trwającymi ok. 60 minut, opartymi na popularnej w XIX wieku idei salonowych spotkań muzycznych. W przerwie koncertu poczęstujemy Państwa lampką wina musującego.

Prosimy o przybycie 15 minut przed koncertem.

 

REPERTUAR:

17:30 - Jaryna Rak - SOPRAN | Jagoda Sokołowska - O’Donovan - SOPRAN | Robert Skiera - FORTEPIAN

W programie najpiękniejsze arie i duety operowe i operetkowe, a także kompozycje fortepianowe kompozytorów romantycznych.

 

19:00 - Maciej Poliszewski

 

20:45 - DUET - Haruka Matsumoto | Koki Suetsugu

Haruka Matsumoto i Koki Suetsugu tworzą duet i na scenie i w życiu prywatnym.

Oboje pochodzą z Japonii , ale zafascynowani muzyką Fryderyka Chopina postanowili spędzić w Polsce część swojego życia. Dzielą swój czas między Polskę i Japonię.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też