Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Dzień Kobiet z Chopinem

Organizator: Agencja Koncertowa PRESTO

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy do Sali Koncertowej Fryderyk na Koncert z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet. W wytwornym wnętrzu neoklasycystycznej sali, słuchając kompozycji największego romantyka wszech czasów sprawi, że dzień ten będzie wyjątkowy! Dzień Kobiet z Chopinem bilety już w sprzedaży.

 

Przez muzykę Fryderyka Chopina, ale także innych romantyków poprowadzi Was znakomity pianista-Robert Skiera. Opowie Państwu również kilka ciekawych historii na temat pięknych i niezwykłych Kobiet w życiu tych kompozytorów.

W przerwie koncertu uczcimy ten dziś lampką szampana. 

Robert Skiera

Profesor Robert Skiera to wybitny polski pianista i kameralista, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego imienia Fryderyka Chopina w Warszawie. Prowadzi ożywioną działalność koncertową i pedagogiczną na całym świecie. Prowadzi zajęcia w ramach międzynarodowych kursów muzycznych, koncertuje jako solista i kameralista z wieloma wybitnymi aktorami i muzykami. Otrzymał wiele znakomitych recenzji na całym świecie.

Sala Koncertowa Fryderyk w Warszawie

Sala Koncertowa Fryderyk została uznana za najpiękniejszy salon muzyczny Warszawy i Polski. Koncerty we Fryderyku maja formę XIX spotkań muzycznych. Wnętrze, inspirowane jest XIX wiekiem, stąd eleganckie, kryształowe żyrandole i stylowe dodatki XIX wiecznych designerów. Na znakomitym, koncertowym fortepianie Steinway graja profesorowie prestiżowych światowych akademii muzycznych. Absolwenci Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, nowojorskiej Juilliard School, londyńskiej Royal Academy of Music, Konserwatorium w Moskwie czy francuskiego Conservatoire de Paris.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn