Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

2Cellos

Organizator: Prestige MJM

2CellosO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

2Cellos ponownie w Polsce! Światowej sławy muzycy wystąpią 18 maja w ERGO ARENA Gdańsk/Sopot oraz 19 maja w TAURON Arena Kraków. Kup bilety na koncert 2Cellos już teraz!

Koncerty 2Cellos rozpiska godzinowa dla obu koncertów*:

18:15 – otwarcie bram

20:00 – 2Cellos

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).

Niezbędnik koncertowy zawierający najważniejsze informacje praktyczno-organizacyjne dostępny TUTAJ!

Koncert 2Cellos w Polsce! Po sukcesie listopadowego koncertu w Warszawie, słoweńsko-chorwacki duet wiolonczelowy ponownie odwiedzi nasz kraj. Tym razem wystąpią 18 i 19 maja przyszłego roku w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot i TAURON Arenie Kraków. Magiczne koncerty wielkich wirtuozów wiolonczeli już w przyszłym roku - bilety 2Cellos już dostępne. Warto przypomnieć, że na warszawski koncert wszystkie bilety zostały sprzedane zaledwie w ciągu miesiąca!

Przystojni, młodzi, muzykalni, porywający tłumy - te słowa idealnie opisują duet 2Cellos. Polskie koncerty na pewno będą niezwykle energetycznymi widowiskami. Największe hity muzyki filmowej, rockowej, popowej, a nawet metalowej! Luka Sulic i Stjepan Hauser są wykształconymi muzykami klasycznymi – mistrzami wiolonczeli. Tak, tak – mistrzami, bo każdy z nich wiele razy brał udział w poważnych konkursach instrumentalnych o randze światowej (na których zresztą się poznali). Dzisiaj wspominają, że zanim postanowili połączyć siły, grali klasyczną muzykę dla babć. Wszystko zmieniło się, gdy w 2011 roku nagrali we własnej aranżacji przebój Michaela Jacksona Smooth Criminal i wrzucili go na YouTube. Dzisiaj słuchają ich wszyscy na całym świecie, a odsłony ich kolejnych wersji przebojów, liczone są w dziesiątkach milionów! Koniecznie trzeba do tego dodać, że niemal wszystkie koncerty 2Cellos odbywają się przy komplecie publiczności. Wydaje się, że kariera dwóch wiolonczelistów sięga szczytów, ale z pewnością nas jeszcze zaskoczą. W ciągu sześciu lat 2Cellos nagrali cztery płyty z wielkimi utworami, ale udowodnili przy okazji, że kawałki, które dobrze znamy, mogą zabrzmieć inaczej - niezwykle ciekawie!

 

2CELLOS bilety  już w sprzedaży na eBilet.pl, 2CELLOS koncerty 2018! 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też