Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliapiotr-rubik-trasa
Home Kino Pozostałe gatunki Nocne kino nad jeziorem - Festiwal Filmowy

Nocne kino nad jeziorem - Festiwal Filmowy

Organizator: Wodociągi i Kanalizacja „AKWA” Sp. z o.o.

Nocne kino nad jeziorem - Festiwal FilmowyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Weź udział w festiwalu filmowym nad Jeziorem Nyskim! Tym razem Ośrodek Wypoczynkowy AKWA Marina zaprasza na niezapomniane chwile z „Nocnym kinem nad jeziorem”. 25 i 26 lipca po raz pierwszy na terenie Ośrodka odbędzie się pokaz filmów plenerowych. Nocne kino nad jeziorem bilety na festiwal filmowy nad Jeziorem Nyskim już w sprzedaży. 

Zasady bezpieczeństwa

  • Wszyscy widzowie oczekujący na wejście oraz wchodząc na teren pokazu muszą zachować dystans społeczny (2 m) oraz posiadać maseczki lub przyłbice (chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2 m od innych osób).
  • Widzowie na terenie powinni zając przygotowane miejsca siedzące i pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi rozporządzenia Rady Ministrów z 19.06.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
  • Uczestnicy pokazów mają obowiązek stosować się do poleceń obsługi wydarzenia niezwłocznie.

Regulamin wydarzenia

Festiwal Filmowy na plaży 

Każdy ze spektaklów rozpocznie się o godzinie 21.00, aby zaraz po zachodzie słońca wejść w klimat niezbędny do obejrzenia filmu na największej sali kinowej.

 

Jezioro Nyskie jest miejsce idealnym nie tylko do wypoczynku. Organizatorzy zadbają o niezapomniany klimat - wokół terenu pojawią się ogniska, a uwieńczeniem wydarzenia będzie pokaz laserowy. Na ternie pojawią się stoiska, dzięki którym Goście, podczas seansu będą mogli nasycić się rarytasami przygotowanymi przez restauratorów.

Podobne wydarzenia

Zobacz też