Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Targi | Wystawy Targi TRŁ KRAKÓW! / Targi Rzeczy Ładnych

TRŁ KRAKÓW! / Targi Rzeczy Ładnych

Organizator: Ładne Rzeczy Sp. zoo

TRŁ KRAKÓW! / Targi Rzeczy ŁadnychO wydarzeniu

O wydarzeniu

Tak jest! TRŁ W KRAKOWIE! To się dzieje naprawdę! Dostawaliśmy dziesiątki pytań i maili - i wreszcie się udało! Jesteśmy dumni, że będziemy mogli zaprosić fanki i fanów polskiego designu na największe takie wydarzenie na południu Polski! Najlepsze marki, najlepsi twórcy i niepodrabialna energia TRŁ już wiosną w hali EXPO Kraków! Wydarzenie roku? Na to się zapowiada!

Z wielką dumą możemy napisać, że 16-17 marca zameldujemy się z impetem we wspaniałej hali EXPO KRAKÓW.

 

  • Targi odbywają się w godz. 11-19.
  • Dzieci do lat 12 - bezpłatne wejście.

Targi Rzeczy Ładnych w Krakowie

W Krakowie mamy wszystko, czego nam potrzeba. Jest energia, jest klimat, jest styl i jest cudowna świadoma publiczność, jest wspaniała przestrzeń i wspaniałe miasto!

Pokażemy ponad 250 znakomitych wystawców z całego kraju. Zaprezentujemy marki i projektantów z obszarów MEBLE, CERAMIKA, PLAKAT, TEKSTYLIA, LAMPY, VINTAGE, DZIECKO, AKCESORIA i DELI. Na wydarzeniu zaprezentują się starannie wybrane marki, projektantki i projektanci, ilustratorki i ilustratorzy z całej Polski, wśród których są laureaci polskich i zagranicznych konkursów designu i ilustracji. Jeżeli szukasz nowości, alternatywy dla masowej produkcji mebli i wyposażenia domów, cenisz jakość, oryginalność, lokalność i historie stojące za markami – to nie może Cię zabraknąć na TRŁ Kraków! 

Jednym słowem: Najlepsze niezależne marki, topowi twórcy, najciekawsze ilustratorki i ilustratorzy. Po prostu morze inspiracji, tysiące ładnych rzeczy i designerska uczta! To nie tylko wielkie otwarcie wiosennego sezonu - to wydarzenie, o którym będzie mówiło całe miasto Kraków!

Uwaga: wydarzeniu towarzyszyły będą Targi Mamaville - największe w Polsce targi dla młodych rodziców.

Podobne wydarzenia

Zobacz też