Stadion Młodych

Stadion Młodych

Zapraszamy na wydarzenie, które zostanie na długo w Waszych sercach: STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary! 6 października 2018 roku młodzi z Polski i świata zgromadzą się na PGE Narodowym w Warszawie by doświadczyć spotkania z żywym Bogiem! Stadion Młodych bilety ciągle w sprzedaży, a już tysiące zakupionych!

Stadion Młodych: włącz pełnię wiary - To czas, który dedykujemy na budowanie wiary za pomocą świadectw zaproszonych gości. Gwarantujemy, że będą to ludzie, którzy potrafią trafić do młodych, mówią ich językiem i z którymi młodzież chętnie się identyfikuje!  

 

Lista gości, którzy poprowadzą spotkanie ewangelizacyjne cały czas się tworzy – bądźcie czujni, na stronie wydarzenia poznamy harmonogram spotkania! Scena będzie umiejscowiona na środku płyty. 

Siewcami Słowa Bożego (którymi ufamy mocno posłuży się Pan Bóg), którzy skierują do nas w różny sposób przesłanie będą m.in.:

1. ks. abp Grzegorz Ryś
2. ks. Jakub Bartczak 
3. ks. Alvaro Grammatica 
4. ks. Piotr Jarosiewicz
5. Marcin Zieliński
6. Bartek Krakowiak 
7. Darek Malejonek 
8. Magdalena Plucner
9. Marcin Jakimowicz
10. Łukasz Bęś "Bęsiu"
11. Muniek Staszczyk
12. Małgorzata Wojsa

Ciąg dalszy nastąpi...

 

Na Stadionie Młodych będą dwa miejsca (przez cały czas rekolekcji), w których będzie można zadać pytanie i otrzymać np. wpis, autograf, dedykację do książki lub płyty od znanych osób! Będzie obecnych wielu autorów chrześcijańskich publikacji, muzyki i filmów! Lista jest systematycznie odkrywana:

1. Henryk Krzosek
2. Marcin Jakimowicz
3. ks. dr Tomasz Bieliński 
4. Marcin Zieliński
5. ks. Jakub Bartczak 
6 Wojciech Nowicki
7. Plucner Magdalena
8. Damian Krawczykowski
9. Jacek "Heres" Zajkowski 
10. Piotr Zalewski "Wyrwani z Niewoli"

11. Witek Wilk

12. Bartek Krakowiak

13. Maciej Syka

14. Michał Kondrat

15. Darek Malejonek

16. Mirek Kirczuk (Full Power Spirit)

17. Kuba Kornacki

18. Mariusz Śmiałek

19. ks. Krzysztof Kralka 

20. Sylwia Pałka 

21. ks. Dominik Chmielewski 

22. Arkadiusz Łukasz Łodziewski 

23. Adam Woronowicz

24. Marek Dzyr (Full Power Spirit) 

Ciąg dalszy nastąpi...

 

Zespoły muzyczne, które zagrają podczas rekolekcji Stadion Młodych: włącz pełnię wiary to między innymi Trzecia Godzina Dnia (TGD), Exodus 15, Gospel Rain oraz Chór dla Jezusa, Muode Koty, Rock and Fire... 

Ciąg dalszy nastąpi...

 

Stadion Młodych bilety:

Bilet wstępu

Jak już większość z Was zauważyła – koszt biletu na spotkanie STADION MŁODYCH to jedynie 12 zł (plus 3 zł przygotowanie biletu eBilet). Z waszych propozycji cytatów na bilet wybraliśmy m.in: „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”. (Flp 4, 13)
Ponieważ, wiele osób nie wierzy, że tak symbolicznie tanie bilety mogą być na stadion - więcej wiary! 

 

Bilet VIP za 100 000 zł

- unikatowe pamiątkowe tablice przekazane w trakcie spotkania (więcej o tym niebawem)

- zaproszenie na uroczystą kolację z 7 gośćmi - prelegentami 

- specjalne miejsca


To najdroższe dotychczas wyemitowane bilety w Polsce! 
Są one tylko dla 12 osób, które kupując taki bilet chcą wesprzeć wydarzenie STADION MŁODYCH - pokazując tym samym, że potrafią się dzielić. 

Na tym bilecie będzie też przestrzegający przez chciwością (a może się to zdarzyć bogatym i biednym) - piękny tekst: 

Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy. Za nimi to uganiając się, niektórzy zabłąkali się z dala od wiary i siebie samych przeszyli wielu boleściami”. (1 Tm 6, 10)

 

Dzieci do lat 2 - darmowy wstęp na wydarzenie

W sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl

 

Pakiety ewangelizacyjne dla organizatorów:

Każda z 800 osób, która zorganizuje grupę min. 50 osób i zakupi wejściówki na eBilet.pl otrzyma pakiet ewangelizacyjny o wartości 400 zł! W skład pakietu wchodzą książki, plakaty, płyty i inne materiały przydatne w ewangelizacji.

Płyta z filmem Największy z Cudów będzie także jednym z 72 upominków dla osób organizujących 50 osobowe grupy.

Od 04 czerwca 2018 r. dla 99 organizatorów 50-osobowych grup, którzy zgłoszą grupy w najbliższym czasie, do pakietu zostanie dołączona Biblia Pierwszego Kościoła. Pakiety do odbioru na Stadionie w dniu wydarzenia. 

W sprawie zamówień grupowych prosimy o kontakt mailowy: zamowienia@ebilet.pl

 

Strefa słowa

Każdy z Was, kto zakupił bilet przez eBilet.pl będzie mógł skorzystać ze Strefy Słowa (nie jest to dodatkowo płatne).

Będzie to oddzielne, oznaczone, miejsce na stadionie (w Galerii PGE Narodowego), w którym głoszone będą konferencje, świadectwa i prowadzona będzie modlitwa. Każdy, kto np. nie będzie chciał uczestniczyć w jakimś punkcie programu na dużej scenie, będzie mógł posłuchać konferencji wybranych prelegentów w Strefie Słowa. 

 

Aby móc wejść na poszczególne bloki konferencyjne do Strefy Słowa należy zapisać się przez formularz znajdujący się TUTAJ

 

Na podany przez Państwa, w formularzu, adres mailowy automatycznie przyjdzie wejściówka (z godzinami oraz imionami i nazwiskami wybranych prelegentów w konkretnym bloku konferencyjnym), którą należy wydrukować i zabrać ze sobą na stadion. 

 

WAŻNE: Zapisy są na konkretny blok godzinowy, w którym odbędą się dwie konferencje dwójki prelegentów.

Ilość miejsc na poszczególne bloki godzinowe jest ograniczona.

 

Kupując bilet (także w ten sposób) przyjmuję Jezusa, jako jedynego Zbawiciela i Pana i otwieram się na działanie Ducha Świętego, aby czynić uczniów i wzrastać we wspólnocie!

Stadion Młodych bilety na spotkanie już dostępne!

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Stadion Młodych
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/