Zwariowana terapia
Zwariowana terapia

Zwariowana terapia

Kup bilety na spektakl "Zwariowana terapia" w warszawskim Teatrze Komedia

I stało się... W przyszły czwartek i piątek 2 i 3 listopada o godz. 19:00 po raz ostatni zagramy spektakl "ZWARIOWANA TERAPIA". Jeśli chcecie zobaczyć, Jolantę Fraszyńską jako terapeutkę i Annę Dereszowską jako pacjentkę koniecznie zobaczcie ten tytuł!

Główni bohaterowie sztuki to dwójka trzydziestolatków, którzy za namową swoich terapeutów szukają miłości w ogłoszeniach towarzyskich. Jak się można szybko zorientować, terapeuci są o wiele bardziej zaburzeni niż ich pacjenci... Christopher Durang bezlitośnie szydzi z psychologów i psychiatrów, a cały proces terapeutyczny pokazuje w krzywym zwierciadle. Zabawna, błyskotliwa sztuka, skrząc się dowcipem (miejscami dość absurdalnym), mówi o potrzebie bliskości.

Impro Atak to spektakle w formie krótkich scen improwizowanych, tworzonych na podstawie interakcji z publicznością. Skład zespołu występujący przy danym przedstawieniu ulega za każym razem modyfikacji, a do ostatniej chwili tajemnicą pozostaje kogo publiczność zobaczy na deskach teatru! Zespół tworzą profesjonalni aktorzy i muzycy, którzy zapraszają publiczność do wejścia w grę improwizacyjną, stawiając wszystkich jednocześnie w roli widzów, reżyserów spektaklu i jego aktorów. 

Obsada:

Anna Dereszowska

Jolanta Fraszyńska

Krzysztof Dracz

Jan Jankowski

Przemysław Sadowski, Piotr Zelt.


Reżyseria: Marcin Sławiński 

Scenografia: Marek Chowaniec

Kostiumy: Dorota Roqueplo

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zwariowana terapia
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/