HOMANIT Rocky Boxing Night

HOMANIT Rocky Boxing Night

SPRAWDŹ BILETY

Mateusz Polski wraca u siebie walką o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze super lekkiej a Kacper Meyna po raz pierwszy bronić będzie krajowego Mistrzostwa w wadze ciężkiej. Gala „HOMANIT Rocky Boxing Night” Krystiana Każyszki odbędzie się 1 października w Karlinie.

HOMANIT Rocky Boxing Night w Karlinie

To będzie wielkie święto boksu w niewielkim Karlinie, miejscowości która ma pięściarskie tradycje. W walce wieczoru ulubieniec miejscowej publiczności Mateusz Polski zmierzy się z Tanzańczykiem Adamem Ngange a stawką walki będzie Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze super lekkiej. Mateusz na jednej sali trenuje z Radomirem Obruśniakiem, który także stoczy wymarzoną walkę na swoim terenie. Jego rywalem będzie Cosmas Cheka z Tanzanii.  

 

- Nie odkryję nic nowego. Wiadomo, że pięściarskie gale często organizuje się pod konkretnych zawodników. Pięściarzami reprezentującymi Karlino będą Polski, Obruśniak oraz Mykoła Nomerovsky, z którymi nie ukrywam, wiążę sportowe nadzieje. - podkreśla Krystian Każyszka i dodaje. - Galę „Homanit Rocky Boxing Night” 1 października zorganizujemy razem z Klubem Bokserskim Karlino w Homanit Arenie Regionalnego Centrum Turystyki i Sportu a patronat nad wydarzeniem obejmie burmistrz Karlina Waldemar Miśko.

 

W Karlinie zobaczymy też walkę w obronie pasa Mistrza Polski wagi ciężkiej, którego posiadaczem jest Kacper Meyna. Ale to nie jedyna walka w królewskiej kategorii bowiem do ringu wyjdzie niepokonany w 4 walkach Artur Bizon Bizewski. 

 

Porażki nie zaznał też jeden z utalentowanych Kubańczyków z grupy Rocky Boxing Evander Rivera, który w Karlinie stoczy swój 8 zawodowy pojedynek. Rivera trenuje pod okiem trenera Francisco Pereza Nievesa. Kubański szkoleniowiec to wychowawca mistrza olimpijskiego i oraz Mistrza Świata zawodowców. Z trenerem Nievesem trenował utalentowany i niepokonany Dominik Harwankowski. W Karlinie, w swojej jubileuszowej, dziesiątej walce wyjdzie do ringu z nowym trenerem Rafałem Kałużnym, który pracuje też z Arturem Bizewskim i Nikodemem Jeżewskim.

W Homanit Arenie, po niespodziewanej porażce z Cristianem Lopezem, wróci zwycięzca turnieju wagi junior ciężkiej, pogromca m.in. Igora Cygana Jakubowskiego Kajetan Kalinowski. 

 

Kartę walk gali „Homanit Rocky Boxing Night” 1 paździenika w Karlinie uzupełni Damian Tymosz.

Rywali swoich pięściarzy grupa Rocky Boxing będzie prezentować na bieżąco w portalach i mediach społecznościowych. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

HOMANIT Rocky Boxing Night
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

HOMANIT Rocky Boxing Night BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/