Łomża Vive Kielce - bilety na sezon 2021/2022

Łomża Vive Kielce - bilety na sezon 2021/2022

UWAGA Posiadacze karnetów na sezon 2021/2022 mogą zakupić bilety na mecz 1/4 LM: Łomża Vive Kielce - Montpellier HB w specjanej niższej cenie! Przy zakupie należy wybrać swoje miejsce na trybunie i wpisać numer kodu kreskowego, wówczas aktywowany będzie bilet w niższej cenie.

 

Oglądaj na żywo gwiazdy polskiej i światowej piłki ręcznej! Łomża Vive Kielce bilety na mecze już w sprzedaży! 

Najbliższe mecze:

  • 18.05 - 1/4 LM: Łomża Vive Kielce - Montpellier HB 

Łomża Vive Kielce bilety

  • Przy każdym wariancie cenowym istnieje możliwość wybrania opcji "z certyfikatem szczepienia". Prosimy o jej wybór wszystkie osoby zaszczepione, co pozwoli zapełnić Halę Legionów w większym procencie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Karnety na 2-gą część sezonu obowiązują na wszystkie mecze domowe rozgrywane do zakończenia sezonu 2021/2022

Więcej informacji o biletach, zniżkach, hali TUTAJ

Łomża Vive Kielce

Przeżyj na żywo emocje piłki ręcznej w Kielcach! Wybierz mecze Ligi Mistrzów lub PGNiG Superligi. Rozgrywki międzynarodowe to największe emocje sportowe i niezapomniane wrażenia. Rozgrywki krajowe to znakomita okazja do wspólnie spędzonego czasu, przyjaznego dzieciom (oferujemy darmowe strefy dziecięce w trakcie meczów ligowych).

 

W hali podczas meczów do dyspozycji są strefy cateringowe z napojami i jedzeniem. Dostępny jest także sklep z pamiątkami i gadżetami klubowymi.

 

Wokół hali dostępne są miejsca parkingowe, dodatkowo samochody można pozostawić m.in. przy ulicy Szczepaniaka, Alei Legionów, przy Stadionie miejskim. Na mecz można dojechać również komunikacją miejską. Więcej szczegółów na stronie internetowej klubu.

 

Bilety na mecze Mistrzów Polski w piłce ręcznej – Łomża Vive Kielce w Hali Legionów w Kielcach. Przeżyj emocje w trakcie meczu jednego z najdynamiczniejszych sportów zespołowych, oglądaj na żywo gwiazdy polskiej i światowej piłki ręcznej! Łomża Vive Kielce bilety na mecze piłki ręcznej w sezonie 2021/2022!

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Łomża Vive Kielce - bilety na sezon 2021/2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/