Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

ORLEN Wisła Płock

Organizator: SPR Wisła Płock

ORLEN Wisła PłockO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Bilety na mecze Wisły Płock na Orlen Arenie Płock już w sprzedaży! Zapraszamy wszystkich fanów piłki ręcznej do kibicowania na żywo podczas meczów SPR Wisła Płock.

Najbliższe mecze ORLEN Wisły Płock:

  • 19.05, godz. 13:00 - PGNiG: ORLEN Wisła Płock – MMTS Kwidzyn

ORLEN Wisła Płock o klubie

ORLEN Wisła Płock to uznana marka na mapie polskiego i europejskiego handballa. Drużyna „Nafciarzy” zajmuje nieprzerwanie miejsce na podium w najwyższej klasie rozgrywkowej mężczyzn od 1990 roku, zdobywając najwyższe laury, w tym siedmiokrotnie tytuł Mistrza Polski i dziesięciokrotnie Puchar Polski.  ORLEN Wisła Płock pod tym względem nie ma sobie równych w całym kraju – zarówno jeśli chodzi o piłkę ręczną, jak i o inne dyscypliny.

 

Od 2011 roku stale gości też w gronie najlepszych zespołów piłki ręcznej w Europie. W sezonie 2018/2019 po raz kolejny jest uczestnikiem elitarnej VELUX Ligi Mistrzów.

 

Zawodnicy ORLEN Wisły Płock brali liczny udział w: Mistrzostwach Świata w Katarze 2015, Mistrzostwach Europy EURO 2016 w Polsce, Igrzyskach Olimpijskich w RIO 2016 oraz Mistrzostwach Świata we Francji 2017.

 

Kup bilety na mecze SPR Wisły Płock już dzisiaj i kibicuj na żywo! Mecze Orlen Wisły Płock bilety w sprzedaży!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też