Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Knower

Organizator: Good Taste Production

KnowerO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Knower w Polsce! Indie rockowy band z Los Angeles wystąpi już 5 listopada w stołecznym klubie Palladium. Knower bilety na koncert w Warszawie  już w sprzedaży!

 

Knower to niezwykle gorący, electropopowy duet pochodzący z Los Angeles. Louis Cole i Genevieve Artadi kontynuują trasę promującą ich czwarty album „Life” (2016). Znudzeni powtarzanymi w gatunku schematami muzycznymi, uznanie ze strony fanów, jak również krytyków zdobyli dzięki utworom będącym inteligentną parodią współczesnej kultury.

W 2017 roku supportowali Red Hot Chili Peppers podczas ich europejskiej trasy, rozgrzewając publiczność ekstrawaganckim, elektronicznym funkiem, choć nie brakowało również typowo tanecznych, popowych kawałków.

 

Na scenie w skład zespołu wchodzą:

Genevieve Artadi – wokal,
Louis Cole – perkusja,
Nick Semrand – klawisze,
Jacob Mann – klawisze,
Petter Olofsson – bas

 

Zespół Knower powstał w 2010 roku, wypuszczając swoją muzykę w sieci praktycznie od razu stali się międzynarodowym fenomenem. Ich filmiki krążące po całym internecie bardzo szybko zdobywały popularność, nabijając przy tym ogromne ilości wyświetleń, a ich „domowy koncert na żywo” przekroczył 3,5 miliona odtworzeń.

Znani z niesamowicie energetycznych koncertów, zabierają publiczność w niemalże futurystyczną podróż. Sam Quincy Jones tak ich podsumował: "KNOWER zostawi was wszystkich na kolanach błagających o więcej”.

"KNOWER rozciąga granice pomiędzy jazzem, funkiem i rozsądkiem" - LA Weekly

 

Knower koncert Polska 2018, Knower bilety na koncert 05.11 Palladium, Warszawa

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też