Olivia Stars vol. 3: Patrycja i Grzegorz Markowscy

Olivia Stars vol. 3: Patrycja i Grzegorz Markowscy

Patrycja i Grzegorz Markowscy gwiazdami trzeciej edycji Olivia Stars! Przed nami kolejna edycja prestiżowego wydarzenia Olivia Stars, będącego połączeniem niezwykle kameralnego koncertu w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, kuchni fine dining, bliskich rozmów z artystami oraz najpiękniejszego widoku w Trójmieście. Olivia Stars Patrycja i Grzegorz Markowscy bilety już dostępne.

Organizatorzy, agencja LIVE (znana m.in. z produkcji trasy koncertowej Męskie Granie) oraz Olivia Star Top, zaplanowali zupełnie kompletny w swoim charakterze wieczór, który wypełni nie tylko muzyka. Do dyspozycji Gości przeznaczone zostaną wszystkie trzy, najwyższe piętra budynku Olivia Star (restauracja ARCO, Treinta y Tres oraz Piętro Widokowe), a także Olivia Garden - wyjątkowy, tropikalny ogród, wypełniony tysiącami roślin z całego świata.

Harmonogram wydarzenia

  • Godz. 18.30    Otwarcie bram
  • Godz. 19.00    Koktajl Powitalny w Olivia Garden
  • Godz. 19.30    Kolacja i niespodzianka muzyczna na piętrach 32 i 33
  • Godz. 21.00    Występ Patrycji i Grzegorza Markowskich oraz Orkiestry Kameralnej „Progress” pod dyrekcją Ireneusza Wojtczaka oraz rozmowa Gabi Drzewieckiej z artystami na 34 piętrze
  • Godz. 23.00    After Party na piętrze 33: Finger foods & tapas / Open Bar / Dj / Strefa chill out

Patrycja i Grzegorz Markowscy na Olivia Stars w Gdańsku

Gwiazda kultowego zespołu Perfect wraz ze swoją córką, zaprezentują swoje najbardziej znane utwory w zupełnie nowych, niespotykanych aranżacjach. Podczas całego występu akompaniować im będzie Orkiestra Kameralna Progress pod dyrekcją Irka Wojtczaka, a muzyce, podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń z cyklu, towarzyszyć będzie rozmowa z artystami, prowadzona przez współorganizatorkę wydarzenia, dziennikarkę muzyczną, a zarazem gospodarza wieczoru - Gabi Drzewiecką.

 

„Tym razem przygotowaliśmy dla Uczestników wieczoru nie lada gratkę - największe przeboje Perfectu oraz utwory z autorskich płyt Patrycji Markowskiej zabrzmią w akustycznych aranżacjach. W połączeniu z orkiestrą, będą to wykonania wyjątkowe” - zapowiada Bartłomiej Cnota, Event Director agencji LIVE i producent wykonawczy cyklu Olivia Stars.

 

Przed doznaniami muzycznymi na Gości najwyższych pięter czeka doskonała kolacja w wykonaniu światowej klasy szefów kuchni, po koncercie natomiast, każdy z uczestników ma okazję do wzięcia udziału w after party wraz z open barem.

 

“Elegancka, a zarazem nieskrępowana atmosfera wydarzenia, wielogodzinny, różnorodny program wieczoru i 4 piętra Olivia Star oddane na wyłączność bardzo limitowanemu gronu Gości sprawiają, iż w niezwykle naturalny sposób nawiązuje się tu nowe relacje lub też pielęgnuje istniejące. Po długim okresie pandemii to właśnie bezpośrednie spotkania i rozmowy są tym czego najbardziej chyba każdy z nas potrzebuje. A nic tak nie wspiera relacji towarzyskich jak świetna muzyka, wykwintna kuchnia i najlepszy widok w Polsce. To właśnie za takimi chwilami tęskniliśmy podczas długich miesięcy pandemii.” - dodaje Rafał Marcyniuk z zarządu Olivia Star Top.

 

“Mówiąc o wykwintnej kuchni, mamy na myśli dania z rąk światowej klasy szefów restauracji ARCO by Paco Pérez oraz Treinta y Tres. Dopełnieniem tego jedynego w swoim rodzaju wieczoru będą hiszpańskie tapasy, owoce morza, świeże ostrygi, kawior i szampan, którym wzniesiemy wspólny toast, świętując te niezapomniane chwile. Nie mamy wątpliwości, że ten dzień będzie kwintesencją najlepszych doznań, zarówno muzycznych, towarzyskich, jak i kulinarnych.” - zapowiada Krzysztof Dembek z zarządu Olivia Star Top.

 

To wydarzenie, które odbędzie się w bardzo intymnej atmosferze, znanej z najlepszych klubów Nowego Jorku czy Londynu. Z uwagi na niezwykle kameralny charakter wieczoru, Goście, którym nie uda się zdobyć biletów, będą mogli choć w pewnym stopniu poczuć na własnej skórze emocje tego dnia dzięki relacji dostępnej na platformie streamingowej Player.pl.

 

Kontakt i więcej informacji na temat wydarzenia: +48 782 702 925 // 34@oliviastar.pl

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/