Paula Roma - prapremierowy koncert

Paula Roma - prapremierowy koncert

SPRAWDŹ BILETY

Już 5 października w warszawskim klubie Jassmine odbędzie się prapremierowy koncert jednej z najbardziej intrygujących artystek młodego pokolenia: Pauli Romy. Gościem Pauli będzie Rosalie. Wydarzenie poprowadzi Dominika Biegańska. Paula Roma bilety na prapremierowy koncert już dostepne!

Paula Roma informacje

"Cholerne pragnienie" to pierwszy długogrający album artystki. Jest to muzyczne przedłużenie świetnie przyjętej EP-ki: „Cześć, tu PAULA ROMA", które zostało wzbogacone o odważniejsze aranże oraz bardziej osobiste teksty. Tematem przewodnim „Cholernego pragnienia" są emocje oraz szerokie spektrum ich odczuwania. Charakterystyczna barwa głosu wokalistki, świetna produkcja albumu oraz przejmujące teksty utworów to atuty, które nikomu nie pozwolą przejść obok tej pozycji obojętnie.

 

Artystka kontynuuje producencką współpracę z cenionym Jurkiem Zagórskim (zdobywcą 6 Fryderyków), dzięki czemu wyjątkowa mieszanka bluesa, soulu oraz alternatywnego popu nabiera jeszcze świeższego i czarującego znaczenia.

 

Paula Roma to jeden z najmocniejszych debiutów ubiegłego roku (ponad 2 000 000 wyświetleń na YouTube!), a jej album „Cholerne pragnienie” to niewątpliwie silny kandydat do topowego albumu 2022 roku polskiej alternatywy.

 

5 października w klubie Jassmine słuchacze będą mieli wyjątkową okazję usłyszeć ten album - zupełnie przedpremierowo - na żywo!

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Paula Roma - prapremierowy koncert
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Paula Roma - prapremierowy koncert BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/