Sean Webster (UK)

Sean Webster (UK)

Zapraszamy na dwa koncerty Seana Webstera! Brytyjski gitarzysta wystąpi 28 i 29 listopada w Blues Club w Gdyni. Sean Webster bilety na koncerty już dostępne (w sprzedaży ulgowe bilety studenckie)!

W 2004 roku, Sean wydał debiutancki album „Long Time Doming” i od razu zachwycił publiczność swoimi możliwościami gitarowymi. Sean, jako gitarzysta, łączy w swojej technice gry wiele różnorodnych inspiracji – od Alberta Collinsa, przez Erica Claptona i Marka Knopflera do Gary’ego Moore’a oraz  SRV. Ponadto wokal Seana brzmi bogato i seksownie, z głębokim pomrukiem przywodząc na myśl Joe Cockera, Bryana Adamsa czy Jonny’ego Langa.

Jeden z czołowych brytyjskich magazynów bluesowych  ”Blues Matters!” – określił debiutancki album Webstera jako “prawdziwy klejnot”, podsumowując go zdaniem: “Sean jest gotowy na to, by grać na wielkich scenach, jest fenomenalnym gitarzystą.” Od 2005 roku koncertuje w całej Wielkiej Brytanii włączając w to występy na żywo na Burnley Festival, Maryport Festival i na prestiżowym Great British R&B Festival w Colne.

Drugi album– „If Only” – przekracza granice bluesa, przyciągając do muzyki Seana szerszą i często młodszą publiczność. „If Only” zwrócił także uwagę Tony’ego Edera, wydawcy „Where’s Eric” – oficjalnego magazynu Erica Claptona. Eder określił bluesmana etykietą „Należy obserwować!”. 

Sean nagrał także sesję na żywo dla programu radiowego Paul'a Jones'a, który wyemitowano we wrześniu 2006 roku co umożliwiło kontakt z muzyką Sean'a ponad pięćsettysięcznej publice. Jego muzyka była regularnie transmitowana na całym świecie, włączając w to Bośnię, Kanadę, Hiszpanię, Francję, Niemcy itp. Poza graniem koncertów w Wielkiej Brytanii odbył z sukcesami 5 tygodniową trasę w USA grając w Chicago, Minnesocie, Houston, Galvaston i Austin w Texasie.  Od kiedy wystąpił na Gdynia Blues Festival na stałe podbił serca gdyńskiej publiki.

Sean Webster koncerty Gdynia, Sean Webster bilety na koncerty Blues Club - 28 i 29.11.2018!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sean Webster (UK)
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/