Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Hip Hop i Rap Vix.N i Goście - "Miedwiańskie Flow!" '24

Vix.N i Goście - "Miedwiańskie Flow!" '24

Organizator: Good Events Factory Katarzyna Płużek

Vix.N i Goście - "Miedwiańskie Flow!" '24O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na kolejną edycję „Miedwiańskiego Flow!” Serdecznie zapraszamy nad malownicze Jezioro Miedwie do jeszcze bardziej malowniczego Amfiteatru w Morzyczynie na jedyny wakacyjny koncert VIX.N w województwie zachodniopomorskim w 2024 roku! Bilety na Miedwiańskie Flow już dostępne.

Usłyszymy wszystkie największe hity Vixena. Będą niespodzianki, będą goście, będą konkursy, będzie genialne flow oraz wszystko co potrzebne na dobrym letnim koncercie :-)

Vix.N informacje

Vix.N jest jednym z najdłużej tworzących aktualnie raperów na polskim rynku (wydał 21 płyt!). Zaczął w 2001 roku, a pierwsze mixtape'y wydawał sześć lat później. Uczestniczył w pierwszej edycji Młodych Wilków Popkillera i aktualnie uwielbia mieszać style muzyczne. Najbardziej zbliżył się do country rapu i melodyjnych, nieco melancholijnych ballad. Na koncie ma platynową płytę za singiel "Romantyczna Miłość" z udziałem Mery Spolsky, platynową płytę za singiel „Melodio”, platynową płytę za singiel „Lucky Striker” oraz złotą płytę za album „Blindbox” otrzymaną w marcu 2024!.

Wydał mnóstwo hitów, takich jak np. "Lucky Striker", "Falala", „Olbrzymy”, „No Name”, „Kawałek serca”, „Melodio”, "Romantyczna miłość", „Kataryniarz”, „Jakby nikt nie patrzył”, „Droga” czy najnowszy hit pt. "Ne Rozumiju".

Tworzy regularnie z takimi Artystami jak np. Opał, Kubańczyk, Fokus, Rahim, Peja, Abradab, VNM, Bonson, Gedz, Pokahontaz, Tede, Zeus, B.R.O., KaeN, Filipek czy Mery Spolsky.

W trakcie miedwiańskiego koncertu VIX.N wystąpi z całym zespołem!

Harmonogram koncertu

  • 18.00 - otwarcie bram
  • 19.00 - GOŚĆ 1 - koncert
  • 19.30. - GOŚC 2 - koncert
  • 20.00. - VIX.N - koncert

Podobne wydarzenia

Zobacz też