Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Above & Beyond

Organizator: Prestige MJM

Above & BeyondO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Above & Beyond w Warszawie! Klubowa trasa koncertowa Above & Beyond rozpocznie się już tej jesieni, a jednym z przystanków zespołu będzie warszawska Progresja. Artyści promować będą najbardziej topowy i taneczny album „Common Ground”. Wydarzenie odbędzie się 28 października. Above & Beyond bilety na koncert już w sprzedaży! 

 

Rozpiska godzinowa:*


19:00 – Otwarcie drzwi
20:00 – Spencer Brown
21:00 – Above & Beyond

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)

 

NIEZBĘDNIK KONCERTOWY zawierający najważniejsze informacje praktyczno-organizacyjne dostępny TUTAJ

 

Trio, tak jak nikt inny, potrafi porwać publiczność do wspólnej zabawy, czego najlepszym przykładem są wyprzedane największe areny w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej, Azji i Australii. Jednak Above & Beyond nie zwalnia tempa i po intensywnym sezonie festiwalowym, jesienią rozpocznie klubową odsłonę trasy!

 

Już w październiku i listopadzie tego roku miłośnicy muzyki Anjuna z Niemiec, Szwecji, Norwegii, Danii, Polski, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii, będą mieli okazję przeżyć z Above & Beyond niezwykły wieczór oraz doświadczyć radości życia przy muzyce tanecznej!

 

Common Ground to czwarty elektroniczny album Above & Beyond. Debiut albumu okazał się wielkim sukcesem, zajął bowiem trzecie miejsce w rankingu Billboard Charts. Jest to efekt ponownego zjednoczenia Jono, Tony'ego i Paavo z ich wieloletnimi współpracownikami: Richardem Bedfordem, Zoë Johnston i Justine Suissa. Album został opisany przez Billboard jako „solidna godzina i dwie minuty ekspansywnych emocji i pięknych melodii”. Krążek zawiera między innymi utwory: „Northern Soul”, „My Own Hymn", „Tightrope” i „Cold Feet” – które są ulubionymi kawałkami wśród fanów Above & Beyond.

Sami artyści podkreślają, że „w czasach podziału muzyka Above & Beyond przypomina o znaczeniu społeczności i wspólnoty, kiedy ludzie mogą ze sobą dzielić emocje i doświadczenia na parkiecie, wspólna płaszczyzna porozumienia nie jest już tak daleko”.

 

Above & Beyond koncert Warszawa - 28.10, Progresja. Above & Beyond koncerty Polska 2018!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też