C-Bool

C-Bool

C-Bool, a tak właściwie Grzegorz Cebula urodził się 30 maja 1981 roku w niewielkim miasteczku śląskim Pyskowice. Jest to polski DJ oraz producent muzyczny. Jego fascynacja muzyką rozpoczęła się już w podstawówce, kiedy to w jego ręce wpadł pierwszy syntezator Yamaha. Grzegorz był wówczas ogromnym fanem kultowych grup takich jak Guns'n'Roses czy Queen. Artysta od kilkunastu lat tworzy hity, które podbijają klubowe parkiety nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. 

C-Bool - mały chłopiec z wielkimi marzeniami

Po okresie kibicowania kultowym grupom sceny światowej, C-Bool zainteresował się nurtem Italo Disco. W wieku 11 lat nastąpił jednak przełom w jego upodobaniach - to właśnie wtedy po raz pierwszy spotkał się z muzyką techniczną. Gatunek ten zafascynował młodego Grzegorza do tego stopnia, że w roku 1998 został on rezydentem dyskotek w swojej miejscowości. Przełomowym rokiem w jego karierze był rok 2002, kiedy na swojej drodze spotkał członków znanych klubowych grup: Base Attack oraz DJs Team. Mężczyźni od razu dostrzegli w nim talent, a jego kariera zaczęła nabierać tempa. 

C-Bool - jak to się wszystko zaczęło?

W 2002 roku Grzegorz został producentem muzycznym. Rok później współpracował z zespołem Casteam. To właśnie wtedy wydał dwa najpopularniejsze nagrania. Pierwszym tytułem jest "Would You Feel" z roku 2003, drugi to z kolei "House Baby" z roku 2004. Epki były wydane już pod jego pseudonimem. Wtedy też zaczął koncertować na terenie całej Polski. W trasie poznał wiele osób, które liczyły się w świecie muzyki. Po rozstaniu z Casteam postanowił, że będzie grał na własną rękę. 

 

Jego pierwszy singiel "Would You Feel" spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony słuchaczy. Znalazła się ona na największych listach przebojów, a w klubowej muzyce narobiła sporo zamieszania. Utwór zauważył Flashrider, który wyraził chęć współpracy z artystą. W międzyczasie C-Bool wypuścił epkę "In My Heart", która cieszyła się nie mniejszą popularnością niż poprzedni singiel. 

 

Po wieloletnich przygotowaniach, na półki sklepowe w Polsce, a także w całej Europie trafił debiutancki vinyl artysty pt. "Would You Feel". Oprócz dobrze znanej oryginalnej wersji piosenki znalazły się tam także remiksy z Ziggy X oraz Flashrider'a'm. 

 

Po tym sukcesie nastąpiła przerwa w karierze C-Bool'a. Jego powrót datuje się na rok 2010, kiedy to zdobył rozgłos dzięki utworowi "Body & Soul", nagranym z Isabelle. W czerwcu 2011 artysta wydał swój pierwszy album studyjny "8 Years". Znalazły się tam utworu realizowane przez ostatnie 8 lat oraz trzy zupełnie nowe piosenki. 

 

Do roku 2016 C-Bool wydał wiele piosenek, który nie zyskały tak dużej popularności. W roku 2016 światło dzienne ujrzał jednak singiel "Never Go Away", który znalazł się na 1. miejscu listy AirPlay. Co więcej, uzyskał także tytuł diamentowej płyty, a jego sprzedaż przekroczyła 100 tysięcy sztuk. Kolejnym singlem notowanym na 1. miejscu listy AirPlay był kawałek "Magic Symphony", który nagrał z Giang Pham'em. On również został diamentem. Na 3. miejscu listy AirPlay znalazł się wydany 26 kwietnia 2017 roku singiel "DJ Is Your Second Name". 9 marca 2018 roku artysta wydał singiel "Wonderland", którego teledysk po niecałym miesiącu od premiery obejrzało ponad 14 mln osób. Od tamtej pory C-Bool wydał jeszcze pięć kawałków, które były notowane na AirPlay - "Fire In My Head" z 2018, "La La Love" z 2019, "Don't Sleep Tonight" z 2020 oraz "Golde Rules" i "What Can I Do" z 2021. 

C-Bool - pięć ważnych momentów z życia artysty

Przez ponad 15 lat kariery Grzegorza, ważnych momentów było naprawdę wiele. Jakie były najważniejsze?

 1. Własna wytwórnia. C-Wave Records to własny label C-Bool'a. Należy do niej m.in. Brave.
 2. Przejęcie dyskotek. Przełomowym momentem w karierze artysty był kawałek "Would You Feel", dzięki któremu Grzegorz zaczął występować poza granicami kraju.
 3. "Never Go Away". Od momentu wypuszczenia tego hitu, kariera artysty nabrała zaskakującego tempa. 
 4. Nagrody AirPlay oraz diamentowe płyty.  
 5. "Wonderland" na świecie. C-Bool w jednym z wywiadów wyraził swoją dumę z tego, że "Wonderland" grany jest na stacji Europa Plus, której słucha dziennie 12 milionów osób. "DJ Is Your Second Name" zajęło na Liście Przebojów tej stacji pierwsze miejsce.

C-Bool - koncerty

W swojej karierze C-Bool grał w wielu klubach, a także na wielu scenach. Nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. W Polsce koncertował m.in. w Dzierżoniowie, Miękinie, Oławie, Gorzanowie, Oleśnicy, Polkowicach, Polanicy-Zdrój czy Trzebnicy. W najbliższym czasie wystąpi w Bydgoszczy na festiwalu ENERGYWVE, a następnie na festiwalu w Ustce.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi C-Bool: Skytech, Tribbs, Brave, Dawid Kwiatkowski, Bryska, Red Lips, Sanah,

 

C-Bool - Frequently Asked Question

 • In the near future the will appear in:
 • C-Bool nazywa się Grzegorz Cebula i pochodzi z niewielkiego miasteczka na śląsku Pyskowice.
 • C-Bool współpracował z wieloma osobami. Wśród nich znajdują się Casteam, Flashrider czy Ziggy X.
 • C-Bool już od najmłodszych lat interesował się muzyką. Na początku była to muzyka Queen i Guns'n'Roses, następnie muzyka z nurtu Italo Disco, a w wieku 11 lat pierwszy raz spotkał się z muzyką techniczną.
 • Był to kawałek "Would You Feel", a następnie "Never Go Away".
 • W ciągu swojej wieloletniej kariery artysta wydał jedynie jedną płytę "8 Years".
show more... hide

Fan Alert

expand hide

C-Bool
Inform me about the tickets sale to this artist's other events
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

C-Bool TICKETS

Show events list Show in calendar form
Ustka
19.08
Friday, 18:00
Ustka | Plaża Wschodnia
checking availability
from 99 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Ustka
19-20.08.2022
checking availability
from 139 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Ustka
20.08
Saturday, 18:00
Ustka | Plaża Wschodnia
checking availability
from 39 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Data
Location

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
checking availability
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
sale completed
Zajawka!

Other current events of this artist

Past events

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/