Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Hedex

Sprawdź wydarzenia
HedexOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Hedex jest cenionym producentem muzycznym i DJ-em, pochodzącym z Cambridge. Jego muzyka cieszy się dziś dużą popularnością nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale także i całej Europie. Jego charakterystyczny styl muzyczny pokochały miliony fanów na całym świecie. Przyjrzyjmy się temu ciekawemu artyście z bliska. 

Hedex i jego historia

Hedex jest młodym artystą, który urodził się oraz wychował w Wielkiej Brytanii. Jest jednym z reprezentantów ekipy Dubz Audio. Tworzy muzykę z gatunku drum & bass. 

Hedex już dziś cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona fanów na całym świecie. Pomimo swojego młodego wieku, na scenie muzyki drum & bassowej gości już od ponad dekady. Młody artysta wyprzedał dziesiątki tysięcy biletów na swoją debiutancką trasę koncertową po Europie i Wielkiej Brytanii. UKF nazwał Hedexa jednym z najlepszych jump upowych artystów nowej generacji, co jest wyjątkowym, rzadko spotykanym wyróżnieniem.

Dorobek artystyczny- Hedex i jego muzyka 

Hedex w 2019 roku wydał krążek noszący nazwę "From The Rave", który przyniósł artyście popularność i rozgłos. To właśnie na tym krążku możemy odnaleźć wiele najdoskonalszych kawałków, które zalicza się do twórczości młodego producenta muzycznego. Pomimo tego, że przez wielu krążek uważany jest za dość leniwą produkcję, wciąż zajmuję wysoką pozycję w rankingach muzycznych. To jednak nie jest jedyny krążek twórcy. Na szczególną uwagę zasługuje "Ragequit / London" z roku 2019, "The Weekend LP", który ujrzał światło dzienne w 2018 roku, "Orange / Smokers i Caution / Dont Stop" z 2019 roku, to kilka najbardziej popularnych albumów muzycznych Hedexa. 

Do najbardziej popularnych kawałków, które wyszły spod skrzydeł Hedexa zaliczyć należy m.in.: 

  • "Proxic",
  • "On My Mind",
  • "Work Rate",
  • "Sunset",
  • "Pub Grub",
  • "Bleachy",
  • "Soldiers",
  • "Littleman",
  • "Bringhimtome"

oraz wiele innych. 

Hedex i współpraca z innymi twórcami 

Hedex jest twórcą, który bardzo chętnie nawiązuje współpracę z innymi artystami. Do najbardziej owocnych muzycznych połączeń zaliczyć należy pracę m.in. z Modestep, Adriano, Captain Bass, Mc Skywalker czy Used i Window Kid. Artysta współpracuje także z różnymi wytwórniami muzycznymi, m.in.: Dubz Audio czy G13 Records i Smokescreen Records.

Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że Hedex wydał bardzo popularne remiksy dla takich artystów jak m.in.:  DJ Guva, Ownboss czy Bru-C.

Źródło zdjęcia: Audioriver Festival

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Który występ Hedexa można zaliczyć do najważniejszych?
Hedex jest artystą z trasą koncertową na koncie. Prawdziwym "rodzynkiem" na koncie jest jednak set w belgijskim klubie Zappa.
Który kawałek Hedexa cieszy się największą popularnością?
Hedex ma na swoim koncie niezwykle dużo udanych kawałków, jednak jednym z najbardziej popularnych jest "On My Mind".
Współpraca z którym artystą przyniosła Hedexowi najbardziej owocną muzyczną współpracę?
Hedex największą współpracę na polu muzycznym zawiązał twórcą, działającym pod pseudonimem artystycznym Mc Skywalker.

Fani lubią też

Zobacz też