Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:
Wydarzenia  24
rozwiń
pokaż wszystkie kategorie
pokaż więcej
Artyści  64
rozwiń
pokaż wszystkie kategorie
pokaż więcej

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Teatr Gdańsk – aktualny repertuar, obiekty, bilety

Odkryj teatr w Gdańsku - bilety na ciekawe spektakle kupisz na naszej stronie! Obiektem wyróżniającym się na tle innych teatrów w kraju jest Teatr Szekspirowski, powstały na miejscu dawnej, XVII-wiecznej Szkoły Fechtunku. Zgodnie z projektem Włocha Renato Rizziego, drewniane wnętrze budynku zostało wbudowane w ceglaną elewację. Jest także jedynym teatrem w Polsce, który może poszczycić się otwieranym dachem. Gdański Teatr Szekspirowski ma charakter impresaryjny, czyli nie posiada własnego zespołu aktorskiego. Repertuar oparty jest o cztery główne cykle: Teatry Polskie, Teatry Europy (i Świata), Lato z Szekspirem oraz Scenę Muzyczną. Od 2008 roku teatr ten jest głównym ośrodkiem organizacji Festiwalu Szekspirowskiego. Gdańsk Teatr Szekspirowski bilety czekają na Ciebie w naszym portalu.

Teatr Gdańsk to również spektakle odbywające się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina. Poza klasycznymi dziełami, w repertuarze Filharmonii znajdziemy popularne tytuły komediowe oraz dramatyczne, a także interesujące koncerty gwiazd muzyki popularnej.

Gdańsk Teatr Wybrzeże to jeden z najważniejszych teatrów nie tylko w Trójmieście, ale i w Polsce. Zespół artystyczny Teatru Wybrzeże był wielokrotnie nagradzany za najlepsze role i reżyserię. Teatr Wybrzeże repertuar to spektakle takie jak „Baba Chanel” czy „Czarownice z Salem”.

Spektakle komediowe w Gdańsku zobaczymy na Scenie Teatralnej NOT, powstałej pod koniec 2012 roku w Domu Technika na Starym Mieście. Wśród wielu tytułów warto zwrócić uwagę na wiele gościnnych spektakli impresaryjnych ze scen z całej Polski. Scena Teatralna NOT to również teatr Gdańsk dla dzieci – w miejscu tym znajdziemy najwięcej propozycji dla najmłodszych takich jak np. Teatr Baniek Mydlanych.

Już teraz zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z teatrem Gdańsk. eBilet.pl to oficjalny kanał sprzedaży, szybki i bezpieczny zakup online, sprawdź »

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/