Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:
Wydarzenia  40
rozwiń
pokaż wszystkie kategorie
pokaż więcej
Obiekty  12
rozwiń
pokaż wszystkie kategorie
Artyści  48
rozwiń
pokaż wszystkie kategorie
pokaż więcej

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Koncerty Katowice – aktualny kalendarz, kultowe miejsca, bilety

Szukasz biletów na koncerty w Twoim mieście? Nasz serwis oferuje atrakcyjne i oryginalne bilety na koncerty w Katowicach. Z nami weźmiesz udział w wyjątkowych spotkaniach muzycznych legendarnych zespołów z kraju i zagranicy. Kup bilet na koncert i doświadcz niesamowitych muzycznych emocji w legendarnych i klimatycznych przestrzeniach takich jak Spodek, Katowice Miasto Ogrodów, Mega Club, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Filharmonia Śląska, NOSPR, Fabryka Porcelany P23 i wiele innych.

Nie możesz doczekać się koncertu ulubionego wykonawcy? Sprawdź aktualne koncerty Katowice bilety czekają! eBilet.pl to szybkie, bezpieczne i wygodne zakupy online – sprawdź już teraz »

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/