Street Meeting Poland
Street Meeting Poland
Street Meeting Poland

Street Meeting Poland

Wielkie święto motoryzacji na Polsat Plus Arenie w Gdańsku! Spotkajmy się wspólnie, aby spotkać wiele znakomitych pojazdów oraz przeżyć wiele niezapomnianych emocji. Street Meeting Poland bilety na zakończenie sezonu już w sprzedaży. 

 

Dzieci do lat 7 mają darmowy wstęp na imprezy.

O Street Meeting Poland

Street Meeting Poland czyli wydarzenie dla wszystkich miłośników pojazdów, odbywające się cyklicznie na Polsat Plus Arenie w Gdańsku!

 

Pojazdy stance, premium, klasyczne oraz wyjątkowe elementy show to tylko kilka z atrakcji, które towarzyszą naszym wydarzeniem! Przyjedź i przekonaj się sam!

 

To obowiązkowy przystanek każdego miłośnika motoryzacji!Spotkajmy się po raz ostatni w tym roku na koronie Polsat Plus Areny w Gdańsku i zakończmy razem wyjątkowy sezon!W planach między innymi:

  • Strefa select na koronie stadionu,
  • Drift show,- Konkurs na najgłośniejszy wydech,
  • Strefa expo
  • Foodtrucki,
  • Konkursy dla publiczności.

Oraz wiele wspaniałych atrakcji, które będą czekać na Was już 8 października 2022r! Nie może Was zabraknąć!

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Street Meeting Poland
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/