Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci Teatr Piasku Tetiany Galitsyny Online

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny Online

Organizator: Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakle Teatru Piasku Tetiany Galitsyny Online na żywo! W repertuarze m.in. spektakle Mały Książę oraz Kopciuszek, oraz nowość - widowisko online upamiętniające 100-lecie urodzin Świętego Jana Pawła II oraz Wigilijne Opowieści. Bądź jednym z gości w Teatrze Piasku Online i przenieś się do magicznego świata nie wychodząc z domu - Teatr Piasku Tetiany Galitsyny bilety na transmisje online już w sprzedaży!

 

Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie online.

Limit zakupu: 1 bilet na adres e-mail

Opowieści Wielkanocne

Przypomnij sobie i swoim najbliższym czar Wielkiej Nocy, zostając w domu. Zanurz się wygodnie w fotelu, zaparz swoją ulubioną herbatę i wraz z rodziną daj ponieść się wielkanocnej atmosferze. Zapraszamy na premierę, jakiej jeszcze nie było! Bądź jednym z naszych pierwszych gości w Teatrze Piasku Online! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zaprasza na rodzinne show pt.: „Opowieści Wielkanocne” malowane piaskiem i transmitowane na żywo w Twoim domu przez Internet.

Aladyn

Kiedy za oknem powoli robi się coraz ciemniej i zimniej, Teatr Piasku Online zabierze Was w podróż latającym dywanem do gorącej piaskowej krainy pełnej słońca i niesamowitych przygód! Odnajdź zaginioną czarodziejską lampę i sprawdźmy, jakie sekrety w sobie skrywa. Dowiedz się, czy chłopiec o poczciwym sercu okaże się wybrańcem, godnym ręki księżniczki?

Pomóż bohaterom pokonać czarownika i ponownie zaprowadzić pokój, radość i szczęście w ich piaskowej krainie.

Mały Książę*

„Mały Książę” to show dla całej rodziny, transmitowane na żywo w Twoim domu. Ta pełna ciepła opowieść pokaże nam wszystkim ponadczasowe wartości i przypomni o potędze prawdziwej przyjaźni. Podczas spektaklu zobaczycie pokazy malowania piaskiem i na wodzie w wykonaniu Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, połączone z grą aktorów i muzyką.
*spektakl online różni się od wersji teatralnej, jest dopasowany do możliwości technicznych transmisji przez Internet

Kopciuszek

Takiej interpretacji jeszcze nie widzieliście! Teatr Piasku Online zaprasza na ponadczasowy spektakl „Kopciuszek” - baśń opowiadającą o nadziei, miłości i cudzie, który może zmienić życie każdego z nas. Poczujcie magię rozsiewaną przez ziarenka piasku i przeżyjcie ponownie historię Kopciuszka. Przekonajcie się, że wiara czyni cuda i daje nadzieję na lepszy los. Spektakl jest interaktywny. Każdy widz będzie mógł decydować o losach bohaterów!
Podczas transmisji na żywo zobaczycie artystyczną wersję baśni, przedstawioną za pomocą malowania piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny – zwyciężczyni programu „Mam Talent”, połączoną z grą aktorską.

Jan Paweł II - 100 lat

Nowość – piaskowe widowisko online upamiętniające 100-lecie urodzin Świętego Jana Pawła II. Widowisko zachwyca przepięknymi piaskowymi obrazami i wzruszającą muzyką. Transmisja na żywo zapewni niezapomniane emocje bez wychodzenia w domu!


Podczas spektaklu zostaną przedstawione chwile z życia Świętego Jana Pawła II - jego emocje, pasje i miłość do Polski. Przeżyjmy wspólnie pełne wzruszeń życie tego wyjątkowego Polaka, ciesząc się jednocześnie jedyną w swoim rodzaju sztuką animacji piaskowej.

Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej Live 

Jedyne takie widowisko w Polsce! Teatr Piasku Online przedstawia artystyczne widowisko sztuk wizualnych, połączone z mistrzowską grą na trzech skrzypcach jednocześnie! Zapraszamy na „Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej" Online.

Podczas artystycznej interpretacji ulubionych filmów zobaczycie:

  •  Show Trzech Skrzypiec w wykonaniu Oleksandra Bozhyka – Gwiazdy „Mam Talent"
  • pokaz Speed Paintingu w wykonaniu VLODYRa – Najszybszego Malarza na Świecie
  • pokaz Malowania Piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny – prekursorki Sztuki Malowania Piaskiem w Polsce
  • pokaz Malowania Światłem
  • ORAZ NIESPODZIANKĘ! PREMIERĘ NOWEGO POKAZU SZTUK WIZUALNYCH w wykonaniu Tony Dreama

Zanurz się wygodnie w fotelu, zaparz swoją ulubioną herbatę i wraz z rodziną oglądaj wzruszającą historię online.
Zobacz show pełne niespodzianek!

Nagranie transmisji będzie dostępne do obejrzenia od godziny 21 do godziny 24 dnia następnego.

Dziadek Do Orzechów

Zapraszamy na Świąteczne rodzinne przedstawienie online, w którym znana historia zostanie przedstawiona w nowy i ciekawy sposób, za pomocą sztuki malowania kolorowym piaskiem, światłem w połączeniu z grą aktorów.
Teatr Piasku Online zaprasza na rodzinne przedstawienie pt.: „Dziadek do Orzechów".
Poczuj razem z nami ogromne emocje podczas oglądania Świątecznej bajki, w której ożywiają zabawki. Uwierz w cuda, ponieważ czas Świąt, to czas spełnienia marzeń. Zachęć dzieci do kontaktu z literaturą w tak oryginalny sposób!
Podczas transmisji na żywo zobaczysz znaną Świąteczną historię przedstawioną za pomocą malowania kolorowym piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny – zwyciężczyni programu „Mam Talent". Artystce towarzyszyć będą aktorzy.
Przekonaj się, że w okresie Świąt zawsze dzieją się cuda! Zanurz się wygodnie w fotelu, zaparz swoją ulubioną herbatę i wraz z rodziną oglądaj wzruszającą historię online.
Nagranie transmisji będzie dostępne do obejrzenia do godziny 24 dnia następnego.

Opowieści Wigilijne Teatr Piasku online

Podczas spektaklu online Opowieść Wigilijna na żywo zaprezentowana zostanie niesamowita sztuka malowania piaskiem, pozostając w domowym zaciszu. Usiądźmy wygodnie i razem z bliskimi dajmy się ponieść Bożonarodzeniowej atmosferze.

Przypomnijmy sobie, co w naszym życiu tak naprawdę jest ważne. Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zaprasza na rodzinne show pt.: „Opowieści Wigilijne” malowane piaskiem i transmitowane na żywo w Twoim domu przez Internet!

Świąteczny Koncert Kolęd

Bożonarodzeniowa historia malowana piaskiem w połączeniu z grą na harfie i śpiewem kolęd. Teatr Piasku Online przedstawia artystyczne widowisko sztuk wizualnych, połączone z magicznym wykonaniem kolęd na harfie, innych instrumentach muzycznych i śpiewaniem kolęd! Zapraszamy na Świąteczny Koncert Kolęd Online! Przeżyj razem z nami wyjątkową malowaną piaskiem historię Bożego Narodzenia. Zobacz świąteczne przedstawienie pełne ciepła i emocji! Zanurz się wygodnie w fotelu, zaparz swoją ulubioną herbatę i wraz z rodziną oglądaj wzruszający koncert online. Do zobaczenia podczas transmisji!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn