Sylwia Lipka Forever Tour

Sylwia Lipka Forever Tour

Zaplanowana na listopad i grudzień 2021 trasa została odwołana.

Sylwia Lipka Forever

Sylwia Lipka na scenie pojawiła się już 10 lat temu! To jednak nie jest żaden jubileusz, bo jak mówi sama artystka – to dopiero początek czegoś naprawdę pięknego. W ciągu tego czasu Sylwia wydała trzy płyty, niezliczoną liczbę singli, wyruszyła w trzy solowe trasy koncertowe, zagrała w filmie, napisała książkę, zatańczyła się na parkiecie telewizyjnego show, a nawet została właścicielką marki modowej.


To jednak dalej nie wszystko, dlatego Sylwia postanowiła przygotować dla fanów coś specjalnego! Nowy utwór, płyta, merch – i najważniejsza – trasa koncertowa, które powstały pod jednym, prostym hasłem – FOREVER! Artystka nie ma zamiaru podsumowywać tego, co było. Chce dać wszystkim nadzieję na to, że to ma jeszcze sporo planów. To obietnica mówiąca, że Sylwia będzie zawsze tworzyć dla fanów i dawać im przykład tego, jak spełniać swoje marzenia!


15 października miała miejsce premiera utworu „FOREVER”, który jest motywem przewodnim nie tylko trasy, ale również płyty! 

 pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/