Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Roksana Węgiel: The X Tour Roxie

Organizator: KINDLA MUSIC

Roksana Węgiel: The X Tour Roxie

O wydarzeniu

W miesiącu poprzedzającym organizację Junior Eurovision Song Contest w Polsce, Roksana Węgiel polska wokalistka wyruszy w swoją pierwszą trasę koncertową, odwiedzając osiem miast: Poznań, Katowice, Kraków, Opole, Wrocław, Warszawę, Rzeszów i Gdańsk. Roksana dla swoich fanów przygotowała wiele niespodzianek, które światło dzienne ujrzą na premierowej odsłonie koncertów promujących jej debiutancki album. Jedno jest pewne: sceniczne wcielenie Roksany Węgiel nikogo nie pozostawi obojętnym! Roksana Węgiel bilety na trasę The X Tour Roxie już w sprzedaży.

The X Tour Roxie - rozpiska czasowa koncertów 

Gdańsk - 26.10 (sobota) 

 • 14:00 - Meet & Greet Super VIP, 15:00 - Meet & Greet VIP, 16:00 - wejście Early Entrance, 16:30 - wejście dla wszystkich (bilety zwykłe i Family)

 • 17:00 - start koncertu

Roksana Węgiel bilety

Bilety na koncert:

 • Bilet zwykły - 49 zł (upoważnia do udziału w koncercie)

 • Bilet na koncert Early Entrance - 59 zł (upoważnia do wcześniejszego wejścia i udziału w koncercie)

 • Bilet FAN - 89 zł (upoważnia do wzięcia udziału w koncercie, wcześniejszego wejścia i zawiera FANowski gadżet) – limitowana ilość!

 • Bilet Family – 119 zł (upoważnia do udziału w koncercie dwoje dzieci do lat 16 i jedną osobę dorosłą)

 

 • Meet&Greet Super VIP - 298 zł (upoważnia do wcześniejszego wejścia przed Meet&Greet, udziału w próbie, umożliwia nagranie unikalnego Tik Tok z Roksaną Węgiel i zawiera unikalny FANowski gadżet Super VIP) – limitowana ilość!

 • Meet&Greet VIP - 198 zł (upoważnia do uczestniczenia w Meet&Greet i zawiera FANowski gadżet VIP) – limitowana ilość!

 • Backstage Pass – 999 zł (upoważnia do wejścia i przebywania w strefie backstage przez cały dzień (!), zapewnia udział w próbie i Meet&Greet, umożliwia nagranie unikalnego Tik Tok z Roksaną Węgiel, zawiera unikalny FANowski gadżet i obiad, dodatkowo wraz z biletem wstępu na koncert gwarantujemy najlepsze miejsca tuż przy scenie) – limitowana ilość!

UWAGA: Bilety Meet&Greet Super VIP, Meet&Greet VIP, Backstage Pass nie są biletami wstępu na koncert. Wejście na koncert  jest możliwe wyłącznie po zakupie wybranego rodzaju biletu koncertowego: bilet zwykły, Early Entrance, FAN lub Family.

Ograniczenia wiekowe

 • Uczestnik imprezy do 12 roku życia może wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej! 

 • Osoby powyżej 12 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie. Przy wejściu na imprezę muszą okazać oryginał zgody oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa). Opiekunowie niepełnoletnich uczestników imprez, młodszych niż 16 lat, a starszych niż 12 lat, zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na Imprezę i odebrania ich po imprezie.

 • OŚWIADCZENIE O ODPOWIEDZIALNOŚCI OPIEKUNA ZA UCZESTNIKA IMPREZY W WIEKU 0 – 18 LAT TUTAJ

Roksana Węgiel trasa

O Roksanie Węgiel

14-latka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jej debiutancki singiel "Żyj" w serwisie YouTube wyświetlono ponad 13 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali w 2018 roku. Drugim singlem był utwór "Obiecuję", którego teledysk obejrzano ponad 7 mln razy. Artystka nagrała również singiel "Zatrzymać chwilę" w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3, w którym użyczyła głosu postaci Lucy.

 

W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. 12 kwietnia 2019 roku ukazał się anglojęzyczny singiel "Lay Low", który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń.

 

5 czerwca 2019 roku odbyła się premiera nowego singla "Dobrze jest, jak jest", którego teledysk w 48h osiągnął ponad milion wyświetleń, a utwór zagościł na playlistach największych stacji radiowych w kraju. 7 czerwca 2019 roku ukazał się debiutancki album zatytułowany "Roksana Węgiel", który zaledwie w dwa miesiące po premierze osiągnął status złotej płyty. 16 sierpnia odbyła się premiera kolejnego anglojęzycznego singla Roxie pt. "Live It Up" w kolaboracji z producentem B-OK oraz Kristianem Kostovem.

Roksana Węgiel na Eurowizji

Roksana została triumfatorką Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 zdobywając pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski. Nagranie występu, którym zwyciężyła w Junior Eurovision Song Contest oraz teledysk do utworu "Anyone I Want To Be" biło rekordy popularności w serwisie YouTube i łącznie obejrzało je ponad 42 mln osób. Oprócz tego piosenka promowała film animowany "Manu. Bądź sobą". 

 

W maju 2019 roku Roksana pojawiła się w charakterze gościa specjalnego w trakcie 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie.