Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Krystyna Prońko

Organizator: Radio Wrocław

Krystyna Prońko

O wydarzeniu

Radio Wrocław zaprasza na muzyczne spotkanie z Krystyną Prońko. Znakomita wokalistka jazzowa w towarzystwie wybitnych muzyków wystąpi w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Bilety na koncert Krystyny Prońko już w sprzedaży.

Krystyna Prońko informacja

Krystyna Prońko - polska piosenkarka i kompozytorka, pedagog muzyczny . Jedna z najznakomitszych postaci polskiej piosenki, obdarzona oryginalnym głosem. Jej muzyczna forma nie ulega wahaniom. Zawsze przygotowana, zawsze pochłonięta bez reszty muzyką. Na scenie charyzmatyczna i profesjonalna, a przy tym pełna wyczucia dla swojej publiczności. Podczas koncertu towarzyszyć jej będą znakomici muzycy: Przemysław Raminiak, Jędrzej Łaciak, Paweł Twardoch i Krzysztof Barcik.

Ten wyjątkowy koncert odbędzie się w wyjątkowym dniu, 26 maja to Dzień Matki. W repertuarze koncertu znajdą się największe hity wokalistki takie jak Deszcz w Cisnej , „Jesteś lekiem na całe zło” czy „Małe tęsknoty” a także standardy polskiej piosenki np. „Pierwszy siwy włos” (z repertuaru Pani Marty Mirskiej i pana Mieczysława Doga) , „Gdzie ci mężczyźni” (z repertuaru Danuty Rinn) oraz piosenki najnowsze z wydanej w 2020 roku z okazji pięćdziesięciolecia pracy artystycznej wokalistki płyty CD pt. „Lubię specjalne okazje”. 

Krystyna Prońko z zespołem w składzie:

  • Przemek Raminiak - klawisze
  • Jędrzdej Łaciak - bas
  • Paweł Twardoch - perkusja
  • Krzysztof Barcik - gitara