Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Łona, Webber & The Pimps Poza Nawiasem Tour

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie ACADEMICA

Opis

Koncert Łona, Webber & The Pimps Poza Nawiasem Tour! Muzycy pojawią się w krakowskim Klubie Studio 16 listopada - bilety już dostępne!

Kto z nas nie zna utworu Błąd w wykonaniu Łony i Webbera? Utwór pochodzi z najlepszej do tej pory płyty duetu. „Nawiasem mówiąc” dawno osiągnęła już status Złotej Płyty, zaś singlowy „Błąd” zebrał ponad 6 milionów wyświetleń w sieci. Z tego właśnie powodu warto przejść się na koncerty w wykonaniu Łona, Webber & The Pimps !

„Poza Nawiasem Tour” następuje przeszło rok po wydaniu płyty, co czyni tę trasę jeszcze ciekawszą. A dlaczego? Panowie zagrają naturalnie utwory z Nawiasem mówiąc, ale sięgną też po kawałki dotąd nie wykonywane na żywo, nie zabraknie kompozycji z poprzednich płyt w nowych aranżacjach, nie zabraknie wreszcie najnowszych utworów duetu, jak choćby „Ostatniej prostej” z tegorocznego albumu „nowOsiecka+”.  A do tego wszystko w asyście zespołu The Pimps!

Podczas koncertów można usłyszeć Łonę, który po mistrzowsku czerpie z bogactwa polszczyzny, opisując sprawy uniwersalne dla swojego pokolenia. Webber natomiast brawurowo podpiera się elektroniką, wykorzystuje instrumenty i idealnie pokazuje, że wie, co w muzyce piszczy, stuka, klekocze i powarkuje. Tu nie ma przypadkowych dźwięków, zaś współpraca między raperem i producentem jest podręcznikowym przykładem chemii.
Koniecznie trzeba się wybrać na koncert Łona, Webber & The Pimps Poza Nawiasem Tour!

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn