Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival

SONIQUE

Organizator: XOXO

SONIQUEO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zobacz występ na żywo Sonique już w sobotę 13 maja w Klubie XOXO!

Jej kariera na poważnie która zaczęła się od debiutanckiego singla "It Feels So Good". Utwór promował równocześnie pierwszy solowy album Sonique - "Hear My Cry". Płyta ukazała się w lutym 2001 roku. Zyskała status platynowej w Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz złotej w Portugalii, Hiszpanii i Szwajcarii. Była to muzyka, jakiej oczekiwała publiczność klubowa - mieszanka soulu, R&B, bluesa, muzyki dance i pop.

W 2001r. pierwszym artystka została wybrana Najlepszą Wokalistką Roku przez czytelników magazynu "Maxime" oraz nominowana do nagród MTV Music Award w czterech kategoriach. 

Przez kolejne dwa lata Sonique dużo grała jako DJ. Występowała w klubach od Egiptu przez Izrael, Rumunię czy Rosję po Singapur i Południową Afrykę. Jednocześnie przygotowywała materiał na swój drugi album - "Born To Be Free". Jak mówi sama wokalistka, płyta ta jest bardziej dojrzała i bardziej skoncentrowana na utworach.

Podobne wydarzenia

Zobacz też