Rodzinna Niedziela z Dorotką w Krainie Oz

Rodzinna Niedziela z Dorotką w Krainie Oz

Serdecznie zapraszamy na Rodzinna niedziele z Dorotką w Krainie Oz, która odbędzie się 25 września 2022 w Świętochów k/Tarczyna. Bilety na wydarzenie już dostępne.

Rodzinna Niedziela - opis

Nasi goście przywitani zostaną przez postaci z bajki... Dorotka, Tchórzliwy Lew, Blaszany Drwal i Strach na wróble zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy i niezwykłych przygód.

Tego dnia musicie być z nami - dzieci niezależnie od wieku będą zachwycone, a i dorośli powrócą wspomnieniami do beztroskich czasów.

Wrzesień to miesiąc w którym zataczamy rocznicowy krąg  Szykujcie się zatem na niezwykłe spotkania, nietuzinkowe atrakcje i moc uśmiechów...

Kilka rzeczy których jak już wiemy nie może zabraknąć i są w cenie biletu:

niezwykłe spotkania ze sceny i nie tylko

  •  duże dmuchańce,
  •  pokazy baniek mydlanych,
  •  pokaz udzielania pierwszej pomocy,
  •  tematyczny spektakl muzyczno-teatralny,
  •  rodzinna gra terenowa,
  •  przejażdżki konne
  •  stanowiska plastyczne,
  •  stragan z warsztatami kulinarnymi,
  • konkursy z nagrodami

Więcej szczegółów, atrakcje, partnerów i sponsorów wydarzenia będziemy opisywać w kolejnych postach na Facebooku i Instagramie.

Ponadto na miejscu będzie można smacznie zjeść - nie zabraknie bąbelkowych gofrów z owocami, frużeliną i innymi dodatkami, które wszyscy kochamy, lodów, waty cukrowej, konkretniejszego jedzenia oraz kawy, herbaty i napojów.

Będzie można także zakupić różnego rodzaju pamiątki.

Zapraszamy firmy do współpracy. Będzie możliwość wystawienia się, zaprezentowania i sprzedania swoich produktów podczas wydarzenia ,,Dorotka w Krainie Oz'' 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rodzinna Niedziela z Dorotką w Krainie Oz
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/