Prywatna Klinika

Prywatna Klinika

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na komediowy spektakl Prywatna Klinika, w gwiazdorskiej obsadzie! Wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz kapitalna obsada gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie. Prywatna Klinika bilety na spektakl już w sprzedaży.

Prywatna Klinika fabuła

Sztuka napisana w 1983 roku przez mistrzów gatunku - Johna Chapmana i Dave’a Freemana - nie traci na aktualności, a farsa obrazująca relacje damsko-męskie wciąż bawi kolejne pokolenia widzów.

 

Prywatna Klinika przedstawia historię Harriet - rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Prywatna Klinika obsada i twórcy

Obsada:

HARRIET - Monika Fronczek / Kasia Kołeczek  

ANNA - Klaudia Halejcio / Anna Jarosik / Monika Mazur 

MILDRED -   Katarzyna Bujakiewicz / Katarzyna Anzorge

GORDON - Rafał Cieszyński / Michał Czernecki / Andrzej Deskur

ALEK - Tomasz Oświeciński

MAGDA - Alżbeta Lenska / Olga Borys 

RYSZARD - Paweł Koślik / Wojciech Solarz  


Twórcy:
Reżyseria - Grzegorz Reszka
Scenariusz - John Chapman & Dave Freeman 
Tłumaczenie - Elżbieta Woźniak
Scenografia i kostiumy - Agnieszka Sasim
Zdjęcia - Szymon Szczęśniak 
Produkcja - Teatr Pozytywny

Prywatna Klinika spektakle

Spektakl Prywatna Klinika można obejrzeć w:

 

pokaż więcej... zwiń

Prywatna Klinika BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/