emptygif

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

FAME FRIDAY ARENA #2: PREZES FEN vs BOXDEL 2

28-29.09.2023 Szczecin

Organizator: Fame MMA

od 0,00 zł
FAME FRIDAY ARENA #2: PREZES FEN vs BOXDEL 2

BILETY

Szczecin

FAME FRIDAY ARENA #2: MEDIA DAY (MEDIA TRENING, CEREMONIA WAŻENIA, FACE2FACE)
czwartek
28.09.2023
18:00

FAME FRIDAY ARENA #2: MEDIA DAY (MEDIA TRENING, CEREMONIA WAŻENIA, FACE2FACE)

Szczecin, NETTO Arena Szczecin
FAME FRIDAY ARENA #2: PREZES FEN vs BOXDEL 2
piątek
29.09.2023
19:30

FAME FRIDAY ARENA #2: PREZES FEN vs BOXDEL 2

Szczecin, NETTO Arena Szczecin

O wydarzeniu

Czy Szczecin jest gotowy?! FAME FRIDAY ARENA powraca z drugą odsłoną – gala odbędzie się już 29 września o 19:30 w NETTO Arena Szczecin! Jak zwykle nie zabraknie mieszanki sportu i totalnie freakowych formuł, które zagwarantują niespotykane nigdzie indziej widowisko. Zobacz galę FAME na żywo – po raz pierwszy w Szczecinie - mieście, które żyje MMA!

Media Day FAME FRIDAY ARENA #2

Wstęp na konferencję tylko dla osób, które ukończyły 16 rok życia.

Limit poboru wejściówek na użytkownika: 4 sztuki

Wszystkie wejściówki są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na konferencję, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

FAME FRIDAY ARENA #2 zawodnicy

W main evencie gali FAME FRIDAY ARENA #2 potężny włodarz – Michał „Boxdel” Baron, ponownie zmierzy się z pragnącym rewanżu Pawłem „Prezesem FEN” Jóźwiakiem. Doskonale pamiętamy historię ich pierwszego starcia – każda konfrontacja pełna nienawiści, palce wkładane w oczy, pięści lądujące na szczęce, a podczas pojedynku ostra i brutalna walka w rzymskiej klatce. Po tylu słowach nie mogło skończyć się na jednym pojedynku – to sprawa osobista. Tym razem walka odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach, czas na REWANŻ!

Tego jeszcze nie było - boks bez limitu czasowego i w małych rękawicach! Czas na debiut członka znanej YouTube’owej ekipy Czajnika - po raz pierwszy do klatki FAME wejdzie Daniel „Ostry” Ostaszewski! Jego przeciwnikiem będzie dużo bardziej doświadczony i znany każdemu fanowi FAME – Kacper „Crusher” Błoński. Crusher już walczył w formule NO LIMIT, kiedy to przegrał dopiero po 17 minutach ciągłego pojedynku z Marcinem Dubielem. Bez parteru i odliczania do końca rundy – ciągła akcja, presja i wymiany ciosów w stójce! Starcie to stanowić będzie drugi co-main event gali FAME FRIDAY ARENA #2.

A w pierwszym co-main evencie zmierzą się Jose „Josef Bratan” Simao z podwójnym mistrzem FAME – Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką. Bratan podczas FAME FRIDAY ARENA #1 wszedł jak po swoje i wygrał z faworyzowanym przeciwnikiem, ucierając nosa typującym galę widzom. Teraz czeka na niego Double Champ i choć żaden pas nie jest na szali, to Wiewiór zrobi wszystko, by zmazać plamę po zostaniu niechlubnym bohaterem najbardziej znanego KO w historii FAME. Czas udowodnić, że w K-1 też jest topowym zawodnikiem federacji. Sama stójka i oczywiście małe rękawice – przy tej walce absolutnie NIE MRUGAMY!

Skoro gala FAME, to i rozwiązywanie konfliktów – okazję na to będą mieć Adrian „Polak” Polański i Arkadiusz Tańcula, między którymi padło ostatnio mnóstwo ostrych słów. Tańcula jest świeżo po zwycięstwie w swoim pierwszy main evencie, ale obiecał, że będzie wyjaśniał wszystkich jak leci… Z Wiewiórem się nie udało, Ferrariego pokonał, teraz czas na Polaka! Były mistrz kat. do 77 kg jest teraz na zakręcie swojej freakowej kariery i za wszelką cenę chce wrócić na sam szczyt!

Podobne emocje do swojego przeciwnika żywi Alan Kwieciński, który był podopiecznym swojego obecnego rywala – Dominika Zadory. Uznany w K-1 „Japoński Drwal” niedawno pokonał samozwańczego króla, czy teraz zrobi to samo z autorem najbardziej efektownego KO w FAME? 

Do klatki natychmiastowo wraca Marcin „Xayoo” Majkut, który przyjął wyzwanie Marcina „Rafonixa” Krasuckiego. W rezultacie otrzymujemy starcie streamerów, których poza legendarnym statusem łączy również pogarda do siebie nawzajem. Xayoo szumnie zapowiada atak na rekord najszybszego nokautu w historii federacji (podczas HYPE, Rafonix został pokonany w 7 sekund)! 

„Fagata nie powinna być osobą popularną” – tak Martyna „Brylantynka” Janusz wypowiadała się na temat swojej przeciwniczki. Agata nie od dziś polaryzuje cały internet i to czas, by zmierzyć się z osobą, która ma w tej sprawie do powiedzenia kilka rzeczy… Jedyne starcie kobiet na karcie walk zapowiada się na zadymkę w i poza oktagonem!

Filip Zabielski i Robert „Sutonator” Pasut to mieszanka wybuchowa, która gwarantuje na Konferencji (i nie tylko) potężną dawkę wszelkiej maści emocji. Już wcześniej Pasut niejednokrotnie wbijał szpileczki Zabielskiemu, a doskonale wiemy, że Robert to mistrz performance’u, który zawsze ma asa w rękawie. Zobaczymy, jak pracę domową odrobi Filip – najpierw przy mikrofonie, a potem w klatce!

Piotra Liska mogliście usłyszeć podczas studio gali FAME 19 – polski lekkoatleta dał się poznać jako wyrazisty i bezkompromisowy gość. Na co dzień w dłoniach dzierży tyczkę, natomiast 29 września zrobi wszystko, by w swe ręce dostać głowę lwa, a dokładniej – „Daro Lwa”. Dariusz Kaźmierczuk to ulubieniec wielu kibiców FAME. Ostatnio musiał uznać wyższość Piotra Świerczewskiego, przerywając tym samym swoją serię dwóch zwycięstw. Pytanie, czy Lew potwierdzi wyższość nad Liskiem w hierarchii zwierząt? Czy może jednak Piotr przeskoczy wyzwanie w postaci Darka?

Kartę walk uzupełniają dwa starcia, które stanowić będą kartę wstępną gali FAME FRIDAY ARENA #2. Wieloletni konflikt, na którego rozwiązanie, przez serię kontuzji, czekamy już bardzo długo – Łukasz „Mandzio” Samoń vs Karol „Karolek” Dąbrowski Czy nastąpi zakończenie legendarnego już „kopania w internecie przez 7 lat”? Wieczór otworzą natomiast Andrzej „Endi” Czysz z Rogerem Sallą. Zwycięzca „Love Never Lies” kontra znany biznesman, który ma już za sobą udany debiut w oktagonie.

Karta walk FAME FRIDAY ARENA #2:

Main event:

 • 11. Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak vs Michał „Boxdel” Baron / K-1, małe rękawice

Co-main events:

 • 10. Daniel „Ostry” Ostaszewski vs Kacper „Crusher” Błoński / Boks, małe rękawice, no time limit
 • 9. Jose “Josef Bratan” Simao vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka / K-1, małe rękawice

 

***

 

 • 8. Adrian „Polak” Polański vs Arkadiusz Tańcula / MMA
 • 7. Alan Kwieciński vs Dominik „Japoński Drwal” Zadora / MMA
 • 6. Marcin „Rafonix” Krasucki vs Marcin „Xayoo” Majkut / K-1, małe rękawice
 • 5. Martyna „Brylantynka” Janusz vs Agata „Fagata” Fąk / K-1, małe rękawice
 • 4. Filip Zabielski vs Robert „Sutonator” Pasut / MMA
 • 3. Piotr Lisek vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk / MMA

Karta wstępna:

 • 2. Łukasz „Mandzio” Samoń vs Karol „Karolek” Dąbrowski / K-1, małe rękawice
 • 1. Andrzej „Endi” Czysz vs Roger Salla / MMA

FAME FRIDAY ARENA bilety

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Zmiana danych możliwa jest wielokrotnie, koszt to 30 zł. 

 

Pakiet VIP:

 • W skład pakietu VIP wchodzi: wcześniejsze, dedykowane wejście, dostęp do strefy VIP oraz cateringu.

Ograniczenia wiekowe

 • Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.
 • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.