Canal+ Online IMP na żużlu - Finał 1 - Grudziądz

Canal+ Online IMP na żużlu - Finał 1 - Grudziądz

SPRAWDŹ BILETY

Grudziądz będzie gospodarzem pierwszego z trzech finałów Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Zawody te zaplanowano już 9 lipca o godzinie 19.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Hallera 4. Kolejne turnieje finałowe zaplanowano w Krośnie (15 sierpnia) i Rzeszowie (5 września). 

Canal+ Online IMP na żużlu - Finał 1 - Grudziądz

Sezon 2022 będzie wyjątkowy, jeśli chodzi o wyłanianie Indywidualnego Mistrza Polski na żużlu. Przede wszystkim o podziale medali zadecydują trzy turnieje i suma zgromadzonych w nich punktów. Do zgarnięcia będzie też dodatkowy bonus w postaci punktu dodatkowego za największą liczbę "trójek" danego dnia. 

 

Każdy ze stałych uczestników cyklu Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski dostał możliwość wyboru własnego numeru startowego, który będzie widniał na jego plastronie. Inaczej będzie w przypadku zawodników, którzy otrzymają tzw. dzikie karty. Oni zawsze będą mieli „szesnastkę” na plecach. 

 

Przed każdym turniejem odbędzie się także losowanie numerów porządkowych, co umożliwi obsadę poszczególnych wyścigów oraz przypisanie odpowiednich pól startowych. 

 

Poniżej przedstawiamy pełną listę żużlowców, którzy powalczą o tytuł Canal+ Online IMP w sezonie 2022 oraz ich indywidualne numery startowe. Startuje praktycznie cała krajowa czołówka.

 

Stali uczestnicy cyklu Canal+ Online IMP:

 • Patryk Dudek – 692
 • Jarosław Hampel - 33
 • Jakub Jamróg – 31
 • Maciej Janowski - 71
 • Krzysztof Kasprzak - 187
 • Janusz Kołodziej - 333
 • Dominik Kubera - 415
 • Jakub Miśkowiak - 515
 • Tobiasz Musielak - 100
 • Przemysław Pawlicki - 59
 • Paweł Przedpełski – 323
 • Bartosz Smektała - 115
 • Kacper Woryna - 223
 • Grzegorz Zengota – 29
 • Bartosz Zmarzlik - 95
 • Dzika karta - 16

Rezerwowi cyklu Canal+ Online IMP:

 • R1 Mateusz Cierniak - 842
 • R2 Krzysztof Buczkowski - 277

Canal+ Online IMP na żużlu - Finał 1 - Grudziądz bilety

Bilety VIP - 300 zł (w cenie wysokiej klasy catering - open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce numerowane na Trybunie D) 

 

Trybuna C i E - 50 zł normalny, 35 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat, studenci do 24. roku życia, emeryci i renciści)

 

Trybuny A, B, F, G, H, I, K - 40 zł normalny, 30 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat, studenci do 24. roku życia, emeryci i renciści)

 

Dzieci do lat 7 włącznie - wstęp bezpłatny z pełnoletnim opiekunem, dziecko siada na kolanach opiekuna

 

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ

W dniu zawodów, od godziny 17.30, bilety i programy (cena 20 zł) będą dostępne także w stadionowych kasach oraz na stoiskach stacjonarnych wokół stadionu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

 

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 5 lipca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IMP Grudziądz”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi. 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/