FIM Long Track World Championship

FIM Long Track World Championship

Trzeci raz z rzędu, a czwarty w historii, Rzeszów będzie gościł najlepszych żużlowców świata, jeśli chodzi o zmagania na długim torze.  Właśnie w stolicy Podkarpacia odbędzie się pierwsza z sześciu tegorocznych rund cyklu walki o medale Indywidualnych Mistrzostw Świata w tej odmianie speedwaya czyli FIM Long Track World Championship. Widzimy się już w sobotę, 18 czerwca o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Hetmańskiej 69. Na zawody zapraszają Ministerstwo Sportu i Turystyki, FIM, Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl i Texom Stal Rzeszów. FIM Long Track World Championship w Rzeszowie bilety już w sprzedaży! 

FIM Long Track World Championship w Rzeszowie

Żużlowcy, rywalizujący o tytuł mistrzowski, w tym roku zmierzą się w sześciu rundach finałowych. Po Rzeszowie zawitają jeszcze do niemieckich miast Muhldorf (3 lipca) i Scheeßel (21 sierpnia), francuskiego Morizes (3 września), niemieckiej Vechty (10 września) oraz holenderskiego Roden (25 września). 

 

Tytułu mistrzowskiego będzie bronił Romano Hummel. Reprezentant Holandii zeszłoroczne złoto zapewnił sobie właśnie w Rzeszowie. W stolicy Podkarpacia na starcie nie zabraknie także reprezentanta Polski. Stanisław Burza, dzięki świetnej zeszłorocznej postawie w zawodach Challenge, wywalczył sobie miejsce w gronie stałych uczestników cyklu. W ostatnich latach Polak startował przy Hetmańskiej 69 z dziką kartą i dwukrotnie zajmował trzecie miejsce. 

 

Żużlowe ściganie na długich torach różni się od rywalizacji na klasycznych owalach. Motocykle są wyposażone w skrzynie biegów, rozwijają większe prędkości, a przede wszystkim w jednym wyścigu startuje pięciu zawodników. 

FIM Long Track World Championship bilety

Bilet VIP 

 • Normalny - 250 zł (w cenie wysokiej klasy catering - open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub w dowolnej części trybun)
 • Ulgowy - 100 zł - dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering - open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub w dowolnej części trybun)

Bilet Trybuna Główna (na linii start-meta)

 • Normalny - 40 zł
 • Ulgowy - 25 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści - obowiązują legitymacje)
 • Dziecięcy - 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych)

Bilet Trybuna Wschodnia

 • Normalny - 30 zł
 • Ulgowy - 20 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści - obowiązują legitymacje)
 • Dziecięcy - 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych)

Bilet Trybuna Zachodnia 

 • Normalny - 30 zł
 • Ulgowy - 20 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści - obowiązują legitymacje)
 • Dziecięcy - 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych)

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 15 czerwca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet Długi Tor”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi. 

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/