2022 IIHF Ice Hockey World Championship Division I B

2022 IIHF Ice Hockey World Championship Division I B

Zapraszamy na Mistrzostwa Świata Dywizji IB, które odbędą się w Tychach na Stadionie Zimowym. W dniach 26 kwietnia-1 maja 2022 roku reprezentacja Polski w hokeju na lodzie będzie walczyć o awans na zaplecze elity. Bilety na Hokejowe Mistrzostwa Świata już dostępne.

Hokejowe Mistrzostwa Świata 2022 bilety

Bilety na mecze reprezentacji Polski kosztują 89 zł (normalny) i 49 zł (ulgowy). Na pozostałe mecze wejściówki kosztują 49 zł (bez rozróżnienia na normalne i ulgowe). Karnety na wszystkie mecze Polaków kosztują 267 zł (normalny) i 147 zł (ulgowy).

  

Bilet ulgowy jest przeznaczony dla: osób małoletnich do 15 roku życia oraz osób powyżej 65 roku życia.

O Mistrzostwach Świata Dywizji IB

W dniach 26 kwietnia – 1 maja 2022 roku Biało-Czerwoni rywalizować będą w Mistrzostwach Świata Dywizji IB z Serbią, Estonią, Japonią i Ukrainą. Awans na zaplecze hokejowej elity uzyska tylko zwycięzca turnieju.  – Turniej mistrzowski, który odbędzie się wiosną, jest dla naszej reprezentacji bardzo ważny, bo Kadra Narodowa przygotowuje się do niego już od dłuższego czasu – mówi Mirosław Minkina, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. 

 

– Mamy za sobą dobre mecze w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich, gdzie pokonaliśmy Białoruś, wygraliśmy turnieje międzynarodowe w Katowicach i Estonii, drużyna dobrze zaprezentowała się również w grudniowym turnieju w Bytomiu. Będziemy dobrze przygotowani a nasz cel jest jasny, awans do wyższej dywizji – zapowiada Robert Kalaber, selekcjoner reprezentacji Polski.

Terminarz Mistrzostw Świata Dywizji IB

26.04, wtorek

Serbia – Japonia, godz. 16:30

Estonia – Polska, godz. 20:00

 

27.04, środa

Ukraina –Serbia, godz. 16:30

 

28.04, czwartek

Japonia – Estonia, godz. 16:30

Polska – Ukraina, godz. 20:00

 

29.04, piątek

Serbia – Polska, godz. 20:00

 

30.04, sobota 

Japonia – Ukraina, godz. 16:30

Estonia – Serbia, godz. 20:00

 

01.05, niedziela

Polska – Japonia, godz. 16:30

Ukraina – Estonia, godz. 20:00 

 

Hokejowe Orlice w katowickim Jantorze

Wcześniej, przed turniejem na Stadionie Zimowym w Tychach, odbędą się Mistrzostwa Świata Kobiet Dywizji IB. W dniach 8-14 kwietnia na lodowisku Jantor w Katowicach Hokejowe Orlice zmierzą się z reprezentacjami Włoch, Chin, Korei Południowej, Kazachstanu i Słowenii. Na mecze MŚ kobiet wstęp jest bezpłatny.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

2022 IIHF Ice Hockey World Championship Division I B
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/