STATSCORE Futsal Ekstraklasa: FC Reiter Toruń vs Górnik  Polkowice

STATSCORE Futsal Ekstraklasa: FC Reiter Toruń vs Górnik Polkowice

STATSCORE Futsal Ekstraklasa nabiera rozpędu - przed nami kolejna rozgrywka! STATSCORE Futsal Ekstraklasa bilety na mecze już w sprzedaży!

Futsal w Toruniu FC Reiter Toruń vs Górnik Polkowice

Przed nami ostatnia odsłona sezonu w Toruniu! Takie mecz jak ten zdarza się raz na wiele lat! Takiej okazji do zobaczenia w akcji Marcina Mikołajewicza już nie będzie! Kapitan FC Reiter Toruń powiedział pas! To jego ostatni sezon w toruńskiej drużynie i tym samym w STATSCORE Futsal Ekstraklasie! Przyjdź na mecz z Górnikiem Polkowice i podziękuj "Mikiemu"  za wszystkie gole, emocje i lata spędzone na parkiecie! #LEGENDA oficjalnie kończy swoją przygodę w FC Toruń...  Spotkanie pełne atrakcji i ... wzruszeń odbędzie się w hali "Spożywczaka" w sobotę 21 maja o godzinie 18:00!

 

Dzieci do lat 7 - wstęp wolny

 

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/