Kurs LECTURUS JUNIOR przygotowujący do matury z fizyki

Kurs LECTURUS JUNIOR przygotowujący do matury z fizyki

Kurs maturalny Lecturus Junior z fizyki na poziomie rozszerzonym z doktorantem Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Dla uczniów ostatnich klas maturalnych, przyszłych inżynierów, studentów nauk ścisłych i technicznych m.in. fizyki, budownictwa, mechatroniki, energetyki, lotnictwa, fotoniki oraz kierunków pokrewnych.

Prowadzący o kursie:

Prowadzący: mgr inż. Patryk Bojarski

 

“Kurs stworzyłem w oparciu o najczęściej występujące zagadnienia w arkuszach maturalnych z fizyki. Potrafię wytłumaczyć rozwiązania trudnych zadań w przystępny sposób, dlatego podczas kursu zrozumiesz to, co sprawiło Ci problem w szkole.”

Możesz wykupić:

  • ,,Super Powtórki” - wszystkie lekcje fizyki przygotowujące do matury, obejrzysz tyle razy ile zechcesz.

Dokładna instrukcja korzystania z biletu znajduje się na bilecie, który użytkownik otrzyma po dokonaniu zakupu.

Opis kursu:

Kurs maturalny z fizyki składa się z cyklu 24 lekcji. Każda lekcja trwa 60 minut. Podczas trwania całego kursu uczeń uzupełni, odświeży i rozszerzy wiedzę potrzebną na maturze z fizyki. Szczególną uwagę poświęcono tematom, które sprawiają maturzystom najwięcej problemów: mechanika bryły sztywnej, elektrostatyka, indukcja elektromagnetyczna, termodynamika. W czasie kursu uczeń pozna również schematy rozwiązywania zadań, mnemotechniki pozwalające lepiej zapamiętać trudniejsze tematy oraz uniwersalne metody weryfikacji własnych odpowiedzi.

 

Kurs Lecturus Junior przeznaczony dla: 

  • uczniów i uczennic szkół średnich,
  • przyszłych maturzystów i maturzystek,
  • pasjonatów i pasjonatek nauk ścisłych,
  • studentów i studentek chcących nadrobić zaległości.

Forma zajęć: 

  1. Wstęp teoretyczny (5 – 15 min)
  2. Rozwiązanie kilku przykładowych zadań maturalnych (35 – 45 min)
  3. Podsumowanie zakończone krótkim quizem utrwalającym zdobytą wiedzę (10 min)

Instrukcja dołączenia do lekcji online Lecturus Junior

1. Otwórz przeglądarkę i wpisz adres strony www.lecturusjunior.pl,

2. Załóż konto w serwisie oraz zaloguj się na swoje konto,

3. Wpisz kod do wykupionej lekcji w miejscu “Wpisz zakupiony kod dostępu” i wciśnij "Prześlij".      Odśwież stronę, w sekcji “Strona główna” pojawią się odblokowane lekcje,

4. W dniu wydarzenia kliknij na ikonę lekcji, 10 minut przed planowanym rozpoczęciem lekcji,

6. Aby dołączyć do lekcji naciśnij zielony przycisk z napisem "Join",

7. Przyjemnej nauki :)

 

Instrukcja z przedstawieniem graficznym dostępna TUTAJ

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/