The Lumineers

The Lumineers

ZMIANA TERMINU Nowa data koncertu The Lumineers! Długo wyczekiwany zespół zagra 6 czerwca 2023 na warszawskim COS Torwar. Wszystkie bilety zakupione na poprzednie daty koncertu zachowują ważność w nowym terminie.

 

Ho Hey! The Lumineers w Polsce! Zespół pojawi się w warszawskim COS Torwar

O zespole The Lumineers

Z przebojem „Ho Hey!” w 2012 roku przedostali się do mainstreamu, pozostając do dziś czołowym zespołem indie folku. The Lumineers opowiadają historie często poruszające osobiste i trudne kwestie, łącząc je z chwytliwymi melodiami. To właśnie dzięki temu zdobyli w przeciągu kilku lat rzesze fanów na całym świecie, do których zalicza się do m.in. Barack Obama, który postanowił zaprosić zespół na koncert w Białym Domu.

 

The Lumineers mają na koncie statuetkę Grammy, trasę z U2 i cztery bardzo dobrze przyjęte albumy. Brzmienie zespołu to w dużym stopniu wpływy Boba Dylana, Leonarda Cohena, czy Bruce'a Springsteena.

 

Zespół wydał również album „Live From Last Night Of The Tour” - EP-kę nagraną podczas ostatniego dnia trasy przed światowym lockdownem. Milwaukee, Wisconsin, 11 marca 2020 r.: na scenie Jeremiah Fraites w pełnej euforii, głos Wesleya Schultza wypełnia arenę, a do zespołu dołącza chór tysięcy beztroskich fanów. Następnego dnia świat zatrzymuje się, a drzwi do wszystkich hal koncertowych zostają zamknięte. „Live From The Last Night Of The Tour” jest idealnym wspomnieniem wszystkiego, za czym tęskniliśmy, zanim zespół ruszy z machiną autobusów, hal i biletów.

 

Tym razem The Lumineers wyruszają w trasę promującą ich najnowszy album, “Brightside”. To już czwarta studyjna płyta w historii zespołu.

 

The Lumineers kontynuuje współpracę z partnerem REVERB w zakresie zrównoważonego rozwoju. Na nadchodzącą trasę koncertową zespół zaangażował się w kompleksowy program działań na rzecz klimatu poprzez kampanię REVERB Music Climate Revolution. Cena biletu na prośbę zespołu zawiera opłatę 1,20 € na wkład w zrównoważony rozwój klimatyczny.

The Lumineers bilety

Wszystkie bilety zakupione na poprzednie daty koncertu zachowują ważność.

 

Cena biletu na prośbę zespołu zawiera opłatę 1,20 € na wkład w zrównoważony rozwój klimatyczny. 

Deklaracja dla rodzica małoletniego uczestnika wydarzenia w wieku do 15 lat

Deklaracja dla osoby upoważnionej do opieki nad uczestnikiem wydarzenia w wieku do 15 lat

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

 

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/