Ørganek

Ørganek

SPRAWDŹ BILETY

ØRGANEK w Sali Koncertowej Radia Wrocław

 

Oryginalne brzmienie, zaangażowane teksty i  charyzmatyczny wokalista.

Zapraszamy na koncert zespołu ØRGANEK 10 listopada o godz. 20.00 do Sali Koncertowej Radia Wrocław.

 

Zespół ØRGANEK to obecnie jeden z najlepszych zespołów na polskiej scenie muzycznej.

Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też ważkość treści i tematów.  Oprócz typowych dla Organka tekstów o relacjach międzyludzkich, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’.

 

Jak powiedział Tomasz Organek: „Retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. 

 

Koncert w Sali Radia Wrocław z repertuarem z płyty „Na razie stoję, na razie patrzę” to gwarancja dynamicznego, przebojowego i bezkompromisowego show z nową muzyką na nowe czasy. 

 

ØRGANEK

  • Tomasz Organek (gitara, śpiew),
  • Adam Staszewski (bas),
  • Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe), 
  • Robert Markiewicz (perkusja)
pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/