Obywatele Republiki

Obywatele Republiki

SPRAWDŹ BILETY

OBYWATELE REPUBLIKI – ruszają w trasę 
PONADCZASOWE PIOSENKI ZNÓW USŁYSZYMY NA ŻYWO

15 października w Sali Ziemi, znajdującej się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu, odbył się premierowy koncert projektu Obywatele RepublikiPo pozytywnym i entuzjastycznym przyjęciu widowni OBYWATELE REPUBLIKI ruszają w trasę.

 

Legendy polskiej sceny muzycznej Zbigniew Krzywański (z projektem Czarno-Białe Ślady) i Leszek Biolik znów zagrają na jednej scenie i zaprezentują piosenki z repertuaru swojego dawnego Zespołu pod nazwą Republika

 

Zaśpiewają wyjątkowi wokaliści i wokalistki:Renata Przemyk, Piotr Rogucki i *Błażej Król oraz inni goście specjalni, a akompaniować będą muzycy Zespołu Elements.

 

W projekcie Czarno-Białe Ślady wystąpi trio Zbigniew Krzywański, Jacek Bończyk i Jakub Nowak.

 

Piosenki, które usłyszycie, nie są zwyczajne. Są ponadczasowymi perełkami pokazującymi kunszt twórczy Grzegorza Ciechowskiego oraz Zbigniewa Krzywańskiego, Sławomira Ciesielskiego, Leszka Biolika i Pawła Kuczyńskiego. 

To niezwykłe opowieści o życiu, miłości, przemijaniu, radościach i smutkach dnia codziennego, ukazującymi również relacje wewnętrzne twórcy i walkę z samym sobą. To także wyjątkowo trafny obraz rzeczywistości, w której powstawały, a jednocześnie zadziwiająca celna diagnoza czasów współczesnych.

 

Ciechowski jak mało kto w polskiej muzyce zdawał sobie sprawę z wartości rocka jako dziedziny sztuki. Przeszedł długą drogę od ascezy i minimalizmu z legendarnego debiutu płytowego „Nowe sytuacje”, poprzez socrealistyczną metamorfozę i różnorodność płyty „Tak, tak!”, aż po nowoczesny i eklektyczny album „Masakra”. Każdy z etapów jego twórczości (w tym ten realizowany jako „Obywatel G.C.”) na trwale wpisał się w naszą kulturę. 

TRASA KONCERTOWA Obywatele Republiki 2023

  • 7.03.2023 – Kraków, ICE  | wystąpią: Renata Przemyk, Błażej Król, Piotr Rogucki oraz goście specjalni
  • 16.04.2023 – Warszawa, COS  Torwar | wystąpią: Renata Przemyk, Piotr Rogucki oraz goście specjalni *Błażej Król – nie wystąpi na Torwarze
  • 7.05.2023 – Wrocław, NFM | wystąpią: Renata Przemyk, Błażej Król, Piotr Rogucki oraz goście specjalni
  • 19.05.2023 – Szczecin, Amfiteatr Teatr Letni im. Heleny Majdaniec w Szczecinie | wystąpią: Renata Przemyk, Błażej Król, Piotr Rogucki oraz goście specjalni
  • 25.06.2023 - Sopot, Opera Leśna | wystąpią: Renata Przemyk, Błażej Król, Piotr Rogucki oraz goście specjalni

Wykonawcy:

  • Zbigniew Krzywański, Jacek Bończyk i Jakub Nowak - projekt Czarno-Białe Ślady,
  • Leszek Biolik i zespół Elements,
  • Renata Przemyk, Piotr Rogucki, Błażej Król*
  • oraz Goście Specjalni 

Organizator: Music Company 

Bilety dla osób z niepełnosprawnościami kontakt: niepelnosprawni@ebilet.pl 

 

Obywatele Republiki bilety na koncerty już w sprzedaży!

pokaż więcej... zwiń

Obywatele Republiki BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/